Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Xaos / Haos
  • Joylandi: 17.05.2024
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Xaos / Haos Premyera 2021 Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino Full HD tas-ix skachat - Yil 2257. Todd Xyuittning vatani - bu mustamlaka qilingan "Yangi dunyo" sayyorasi, bu erda odamlarning fikrlari ingl.Va ovozga ega bo'lib, shovqin deb ataladi. Yigit faqat erkaklar yashaydigan kichkina qishloqda yashaydi va hali o'z fikrlarini boshqalardan yashirishni o'rganmagan. Bir kuni mustamlakachilarning ikkinchi to'lqinining razvedka kemasi sayyora bo'ylab qulab tushdi, buning natijasida Todd ongli hayotida birinchi marta qizni ko'rmoqda. Mahalliy hokim uni hiyla-nayrang rejalarida ishlatishga qaror qildi, ammo qiz qochib ketdi va endi u Toddning yordamisiz qila olmaydi.

2257 год. Родина Тодда Хьюитта — колонизированная планета Новый Мир, где мысли мужчин имеют визуально-звуковое воплощение и называются шумом. Парень живёт в небольшой деревне, населённой исключительно мужчинами, и ещё не научился скрывать свои мысли от окружающих. Однажды над планетой терпит крушение корабль-разведчик из второй волны колонистов, в результате чего Тодд впервые в сознательной жизни видит девушку. Местный мэр решет использовать её в своих коварных планах, но девушка сбегает, и теперь без помощи Тодда ей не обойтись.
Roles of actors:
1) Tom Holland (Todd Hewitt)
2) Daisy Ridley (Viola Eade)
3) Mads Mikkelsen (Mayor David Prentiss)
4) Demián Bichir (Ben Moore)
5) David Oyelowo (Aaron)
7) Cynthia Erivo (Hildy)
8) Bethany Anne Lind (Karyssa Hewitt)
9) Nick Jonas (Davy Prentiss Jr.)
10) Ray McKinnon (Matthew)
11) Vincent Leclerc (Daws)
12) Blane Crockarell (Young Todd)
14) Tyrone Benskin (Hammer)
15) Frank Fontaine (Mr. Phelps)
16) Don Jordan (Tam)
17) Patrick Garrow (Ivan)
18) Mylène Dinh-Robic (Julie)
19) Julian Richings (Gault)
20) Tara Nicodemo (Answer Camp Woman (uncredited))
21) Harrison Osterfield (Farnbranch Man (uncredited))
22) Yannick Lupien (Fisherman (uncredited))
23) Jad Saikali (Whaler (uncredited))
24) Marc Primeau (Whaler (uncredited))
25) Michael Dyson (Fisherman #1)
26) Maxwell McCabe-Lokos (Prentisstown Man #1)
27) Stephen Eric McIntyre (Prentisstown Man #2)
29) Jean Michel Paré (Mayor Camp Man #1)
30) Bryce Bruckbauer (Young Davy (uncredited))


People who worked on the film:
1) Patrick Ness (Novel)
2) Doug Liman (Director)
3) Doug Davison (Producer)
4) Ben Seresin (Director of Photography)
5) Allison Shearmur (Producer)
6) Erwin Stoff (Producer)
7) Harrison Osterfield (Actor's Assistant)
8) Marco Beltrami (Original Music Composer)
9) Stefan Sonnenfeld (Digital Intermediate Colorist)
10) Daniel McGraw (Makeup Artist)
11) Ray Angelic (Executive Producer)
12) Erik Feig (Executive Producer)
13) Brandon Roberts (Original Music Composer)
14) Jeanne McCarthy (Casting)
15) Patrick Ness (Screenplay)
16) Christopher Ford (Screenplay)
17) Iron Chen (Executive Producer)
18) Jason Cloth (Executive Producer)
19) Paris Kasidokostas Latsis (Executive Producer)
20) Michael Paseornek (Production Executive)
21) Patrick Wachsberger (Production Executive)
22) Alison Winter (Producer)
23) Matthew Hirsch (Line Producer)
24) Dan Weil (Production Design)
25) Carolyne de Bellefeuille (Art Direction)
26) Daran Fulham (Art Direction)
27) Nicolas Lepage (Supervising Art Director)
28) Justin O'Neal Miller (Art Direction)
29) Frank Galline (Set Decoration)
30) Martine Giguère-Kazemirchuk (Set Decoration)
31) Mathieu Baptista (Prosthetic Makeup Artist)
32) Charles Carter (Key Makeup Artist)
33) Gillian Chandler (Makeup Artist)
34) Marie-Michelle Claveau (Assistant Makeup Artist)
35) Melanie Deforrest (Makeup Artist)
36) Bruno Gatien (Special Effects Makeup Artist)
37) Sarah Graham (Key Makeup Artist)
38) Kimberly Jones (Makeup Department Head)
39) Julie Mignot (Makeup Artist)
40) Daniele Nastasi (Makeup Artist)
41) Tammy-Lou Pate (Makeup Artist)
42) Areli Perea (Makeup Artist)
43) Brie Puneky (Makeup Artist)
44) Colleen Quinton (Makeup Department Head)
45) Jessica Renaud (Special Effects Makeup Artist)
46) Brooke Lee Smith (Makeup Artist)
47) Nathalie Trépanier (Makeup Artist)
48) Adam Walls (Makeup Artist)
49) Sian Wilson (Makeup Artist)
50) Wakana Yoshihara (Makeup Artist)
51) Kate Hawley (Costume Design)
52) Kristen B. Adams (Set Designer)
53) Frédéric Amblard (Set Designer)
54) Lon Bender (Supervising Sound Editor)
55) Christopher Bonis (Sound Effects Editor)
56) Thomas J. Doolittle (Sound Mixer)
57) Mary H. Ellis (Sound Mixer)
58) Luke Gibleon (Sound Designer)
59) Mariusz Glabinski (Sound Designer)
60) P. Daniel Newman (Sound Editor)
61) Jeffrey A. Pitts (Sound Designer)
62) Simon Poudrette (Sound Mixer)
63) Matthew Wilson (Sound Editor)
64) Emilien Breuillier (Visual Effects)
65) Arnaud Brisebois (Visual Effects Supervisor)
66) Nicholas Brooks (Visual Effects Supervisor)
67) Emily Abele (Visual Effects Compositor)
68) Hosam Aboulmagd (VFX Artist)
69) Tosin Akinwoye (Visual Effects Technical Director)
70) Lorie Bussières (Visual Effects Production Manager)
71) Hakyung Chang (Visual Effects Coordinator)
72) Thomas Elder-Groebe (Visual Effects Producer)
73) Fede Álvarez (Second Unit Director)
74) Jennifer Santiago (Hair Department Head)
75) Réjean Goderre (Hair Department Head)
76) Gaétan Landry (Hairstylist)
77) Ronald J. Rolfe (Hairstylist)
78) Katie Ballard (Hairstylist)
79) Anna Hilton (Hairstylist)
80) George Black (Makeup & Hair)
81) Flora Moody (Makeup & Hair)
82) Mark Anthony Little (First Assistant Director)
83) Jason Inman (First Assistant Director)
84) Érik Ajduk (First Assistant Director)
85) Bethan Mowat (Second Unit First Assistant Director)
86) Tyler Delben (Second Assistant Director)
87) Patrick Murphy (Second Assistant Director)
88) Brigitte Goulet (Second Assistant Director)
89) Gregory Santoro (Second Second Assistant Director)
90) Ben Cooke (Second Unit Director)
91) Simon Crane (Second Unit Director)
92) Mohammad Ghorbankarimi (Second Unit Director)
93) Eric Dvorsky (Aerial Camera Technician)
94) Dylan Goss (Aerial Director of Photography)
95) Jean-François Abran (Best Boy Electric)
96) Maarten Kroonenburg (Camera Operator)
97) Geoffroy St-Hilaire (Camera Operator)
98) Geoffroy St-Hilaire (Steadicam Operator)
99) Simon Blouin (Camera Operator)
100) Christopher TJ McGuire (Steadicam Operator)
101) Sylvain Bernier (Chief Lighting Technician)
102) Jason Johnson (Digital Imaging Technician)
103) Kyle Spicer (Digital Imaging Technician)
104) Bruce McCleery (Second Unit Director of Photography)
105) Patrice Lapointe (Dolly Grip)
106) Brad MacLean (Dolly Grip)
107) Simon Vincent (Dolly Grip)
108) Jacob Hale (Drone Cinematographer)
109) Louie Northern (Drone Pilot)
110) William Sheffield (Electrician)
111) Gabi Kislat (Epk Camera Operator)
112) Dany Racine (First Assistant "A" Camera)
113) Antoine Masson Maclean (First Assistant "A" Camera)
114) Martin Lebel (First Assistant "B" Camera)
115) Christian Caperaa (First Assistant "B" Camera)
116) Jonny Franklin (Gaffer)
117) Charles Arnold (Grip)
118) Nicolas Lesage (Grip)
119) Jamie Pimentel (Grip)
120) Kenneth MacKenzie (Key Grip)
121) Benoît Lamarche (Key Grip)
122) Chris Jones (Key Grip)
123) Mike Sannuti (Key Rigging Grip)
124) Pierre Beaulieu (Lighting Technician)
125) Rusty Edmonson (Lighting Technician)
126) Decoster Nicolas (Lighting Technician)
127) Wesley J. Ford (Rigging Grip)
128) Soupharak Keoborakoth (Second Assistant "A" Camera)
129) Olivia Aravecchia (Second Assistant "A" Camera)
130) Raphael Capel (Second Assistant "B" Camera)
131) Murray Close (Still Photographer)
132) Treva Wurmfeld (Epk Producer)
133) Shane Tanny (Script Coordinator)
134) Elizabeth Tremblay (Script Supervisor)
135) Dominic Pigeon (Video Assist Operator)
136) Robin Meyers (Script Supervisor)
137) Glen Michel (EPK Editor)
138) Kate Sawyer (Ager/Dyer)
139) Libby Dempster (Assistant Costume Designer)
140) Véronique Marchessault (Assistant Costume Designer)
141) Tina Charad (Costume Designer)
142) Miriam Silvester (Costume Illustrator)
143) Yasmin Ali (Costumer)
144) Claudia Manseau (Dresser)
145) Sabrine Canuel (Key Costumer)
146) Melissa Mundt (Seamstress)
147) Dominique Williams (Set Costumer)
148) Jonathan Girard (Textile Artist)
149) Oleksandra Lykova (Wardrobe Specialized Technician)
150) Frédéric North (Aerial Coordinator)
151) Martin Lemire (Drone Operator)
152) Jeremy N. Caves (Payroll Accountant)
153) Sue Bokobza (Production Accountant)
154) Charles Daghlian (Production Assistant)
155) Jean-Francois Hall (Production Assistant)
156) Marine Lacour (Production Assistant)
157) Jonathan Meunier (Production Assistant)
158) Carly Plasha (Production Assistant)
159) Kathy Ann Thomas (Production Coordinator)
160) Ines Steinmezer (Production Secretary)
161) Isabelle Faivre-Duboz (Script Supervisor)
162) Allison A. Millican (Travel Coordinator)
163) Dann Fink (ADR Voice Casting)
164) Bruce Winant (ADR Voice Casting)
165) Leigh Jonte (Casting Assistant)
166) Jennifer Cram (Casting Associate)
167) Julie Breton (Extras Casting)
168) Clove Bovee (Contact Lens Technician)
169) Candace Wessinger (Hairstylist)
170) Mandrill Hardge (Hairstylist)
171) Brynn Berg (Key Hair Stylist)
172) Frédéric Bélanger (Key Hair Stylist)
173) Sebastian Vaskio (ADR Mixer)
174) Alexander Lowe (ADR Recordist)
175) Eric McAllister (Assistant Sound Editor)
176) Norman Bernard (Boom Operator)
177) Kurt Peterson (Boom Operator)
178) Damien Berger (Boom Operator)
179) Jean Camden (Boom Operator)
180) Michael McMenomy (Dialogue Editor)
181) Alexa Zimmerman (Dialogue Editor)
182) Leslie Bloome (Foley Artist)
183) Joanna Fang (Foley Artist)
184) Laura Heinzinger (Foley Editor)
185) Ryan Collison (Foley Mixer)
186) Connor Nagy (Foley Mixer)
187) Nick Seaman (Foley Supervisor)
188) Chantal Allard (Sound Assistant)
189) Andrew Geary (Additional Colorist)
190) Jared Pecht (Additional Colorist)
191) Julia Bloch (Additional Editor)
192) Kevin Greutert (Additional Editor)
193) Gershon Hinkson (Additional Editor)
194) Shelby Hall (Assistant Editor)
195) James W. Harrison III (Assistant Editor)
196) Max Ethan Miller (Assistant Editor)
197) Fred Brown II (Assistant Editor)
198) Tim Masick (Colorist)
199) John St. Laurent (Colorist)
200) Leeza Diott (Dailies Manager)
201) Chase Commins (Dailies Operator)
202) Jon Mendenhall (Dailies Operator)
203) Anthony Corsi (Dailies Technician)
204) Andrew Pang (First Assistant Editor)
205) Adam Schaefer (First Assistant Editor)
206) Gabriella Douglas (Second Assistant Art Director)
207) Jena C. Sarappo (Art Department Coordinator)
208) Cecile Braemer (Art Department Coordinator)
209) Carla Martinez (Assistant Art Director)
210) Charlotte Rouleau (Assistant Art Director)
211) Simon Pineau (Assistant Art Director)
212) Olivier Proulx (Assistant Property Master)
213) Sylvain Boudreau (Carpenter)
214) Alain Vachon (Carpenter)
215) Dwight Tank Woodruff (Carpenter)
216) Richard K. Buoen (Concept Artist)
217) Cosmin Hrincu (Concept Artist)
218) Didier Konings (Concept Artist)
219) Eduardo Pena (Concept Artist)
220) Peter Popken (Concept Artist)
221) Vicki Pui (Concept Artist)
222) Steffen Reichstadt (Concept Artist)
223) Yohann Schepacz (Concept Artist)
224) Houston Sharp (Concept Artist)
225) Aaron Sims (Concept Artist)
226) Henry Fong (Conceptual Design)
227) Ian Volpi (Construction Buyer)
228) Walt Mikolwski (Construction Coordinator)
229) Dave Campbell (Construction Foreman)
230) Sharai 'Sara' Corral (Graphic Designer)
231) Maurice Roy (Graphic Designer)
232) Daniel Auclair (Greensman)
233) Maya Jarvis (Greensman)
234) Isabelle Gasse (Greensman)
235) Jessica Surendorff (Greensman)
236) Tony Knight (Leadman)
237) Patrice Jacques (Propmaker)
238) Simone Leclerc (Property Master)
239) Nathan Longest (Props)
240) Mary Lee-Maynard (Props)
241) Simon Théberge (Set Designer)
242) Mark Keever (Set Dresser)
243) Tye Kerber (Set Dresser)
244) Michel R. Lambert (Set Dresser)
245) Cedric Levesque (Set Dresser)
246) Chris McGlamery (Set Dresser)
247) Stefania Gallico (Storyboard Artist)
248) Jonathan Gesinski (Storyboard Artist)
249) William Groebe (Storyboard Artist)
250) Lanny Markasky (Storyboard Artist)
251) Chris Wolfgang Mauch (Storyboard Artist)
252) Dan Milligan (Storyboard Artist)
253) Aaron Sowd (Storyboard Artist)
254) Frankie Stellato (Animation Supervisor)
255) Arda Uysal (Animation Supervisor)
256) Raphael A. Pimentel (Animation Supervisor)
257) Jordi Cardus (CG Supervisor)
258) Andrew Zink (CG Supervisor)
259) Benoit De Longlee (CG Supervisor)
260) Robin Lamontagne (CG Supervisor)
261) Fabrice Vienne (CG Supervisor)
262) Aadel Forootan (CG Supervisor)
263) Alexandra Turmel (Compositing Artist)
264) Jan Dubberke (Compositing Supervisor)
265) Gaël Chopin (Compositing Supervisor)
266) Madhuka Gunasekera (Compositor)
267) Francesca Milde (Compositor)
268) Jeff Penick (Compositor)
269) Siqi Tang (Compositor)
270) Mike Terrigno (Compositor)
271) Wes While (Compositor)
272) Manon Ghys (Compositor)
273) Phillip Berg (Compositor)
274) Meagan Green (Compositor)
275) Shannagh Robertson (Compositor)
276) Lalit Om Prakash (Compositor)
277) Ehsan Ramezani (Compositor)
278) Dipak Tarpara (Compositor)
279) Pembrooke St. Cyr (Compositor)
280) Gianluca Siciliano (Creature Effects Technical Director)
281) Philippe Bienvenue (Digital Compositor)
282) Jean-Alexandre Dufour (Digital Compositor)
283) Tim Emeis (Digital Compositor)
284) Keanan Ferrand (Digital Compositor)
285) Nadine Homier (Digital Compositor)
286) Danilo Ivanisevic (Digital Compositor)
287) Jonathan Moulin (Digital Compositor)
288) Benjamin Scabell (Digital Compositor)
289) Alexandra Torelli (Digital Compositor)
290) Victor Vilceanu (Digital Compositor)
291) Keaton Cardoza (Digital Compositor)
292) Aditya Pravin Kalane (Digital Compositor)
293) Richard Noun (Digital Compositor)
294) Antonio Ribeiro (Digital Compositor)
295) Marie-Laurence Hudon (VFX Lighting Artist)
296) Honghao Zhu (VFX Lighting Artist)
297) Cecile Cazes (VFX Lighting Artist)
298) Anurag Deshmukh (VFX Lighting Artist)
299) Névin Ricquebourg (VFX Lighting Artist)
300) Wilson Virassamy Sacri (VFX Lighting Artist)
301) Jessica Koubi (Pipeline Technical Director)
302) Samuel Tremblay (Rotoscoping Artist)
303) Nicholas Campbell (Rotoscoping Artist)
304) Danilo de Lúcio Arantes (Rotoscoping Artist)
305) Aurora Shannon (Senior Colorist)
306) Azra Alkan (Visual Effects Compositor)
307) Brian Hollars (Visual Effects Camera)
308) Christopher Bozzetto (VFX Artist)
309) Matthew Dorazio (VFX Artist)
310) David Ertsinian (VFX Artist)
311) Tara Mason (VFX Artist)
312) Laurent Meste (VFX Artist)
313) Kate Xagoraris (VFX Artist)
314) Tiffany Herzog (Visual Effects Coordinator)
315) Lexi Koome (Visual Effects Coordinator)
316) Mark C. Livolsi (Visual Effects Coordinator)
317) Nathan Parade de la Feraude (Visual Effects Coordinator)
318) Christian Seel (Visual Effects Coordinator)
319) Brandon Uloho (Visual Effects Coordinator)
320) Casey Roberts (Visual Effects Coordinator)
321) Jack Dorst (Visual Effects Coordinator)
322) Kiara Walker (Visual Effects Coordinator)
323) Liat Har-Gil (Visual Effects Coordinator)
324) Marion Jardin (Visual Effects Coordinator)
325) Alexia Levieuze-Palancade (Visual Effects Coordinator)
326) Nelli Nedeltcheva (Visual Effects Coordinator)
327) Danny Singh (VFX Editor)
328) Mike Soppit (VFX Editor)
329) Michael J. Wechsler (VFX Editor)
330) Neil Mayo (VFX Editor)
331) Mathieu Chouinard (VFX Editor)
332) Guillaume Poulin (VFX Editor)
333) Mitch Hounslow (VFX Editor)
334) Dione Wood (Visual Effects Producer)
335) Ineke Majoor (Visual Effects Producer)
336) Julien Cimino (Visual Effects Producer)
337) Melanie La Rue (Visual Effects Producer)
338) Timothy Bellm (Visual Effects Production Assistant)
339) Victoria Jayne (Visual Effects Production Assistant)
340) Josh Hackett (Visual Effects Production Assistant)
341) Tim Glover (Visual Effects Production Assistant)
342) Jessi Lin Johnson (Visual Effects Production Assistant)
343) Caroline Lachance (Visual Effects Production Assistant)
344) Marc-Antoine Lamy (Visual Effects Production Assistant)
345) Katherine Soares (Visual Effects Production Manager)
346) Sofia Portantino (Visual Effects Production Manager)
347) Thomas Hullin (Visual Effects Supervisor)
348) Jeremiah Sweeney (Visual Effects Supervisor)
349) Matt Johnson (Visual Effects Supervisor)
350) Andrew McPhillips (Visual Effects Supervisor)
351) Andy Walker (Visual Effects Supervisor)
352) Brendan Seals (Visual Effects Supervisor)
353) Josh Simmonds (Visual Effects Supervisor)
354) Mohammad Ghorbankarimi (Visual Effects Supervisor)
355) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
356) Natacha Williams (Special Effects Coordinator)
357) Eric-André Paquin (Special Effects Technician)
358) Wayne Rowe (Special Effects Technician)
359) Eliot W. Smith (Special Effects Technician)
360) Thomas Zell (Special Effects Technician)
361) Louis Payeur (Special Effects Assistant)
362) Didier Communaux (Unit Manager)
363) Hélène Ross (Production Manager)
364) Simon Paquin (Assistant Unit Manager)
365) Lawrence Sabella (Assistant Unit Manager)
366) Bryan Haines (VFX Artist)
367) Nancy Richardson (Additional Editing)
368) Nicole Abellara Hallman (Casting)
369) Flavie Groleau (Stunt Double)
370) Rocky Abou-Sakher (Stunts)
371) Andy Antoine (Stunt Double)
372) Maxime Beaudet (Stunt Double)
373) Véronique Beaudet (Stunts)
374) Gabriel Brodeur Desbiens (Stunt Double)
375) C.C. Ice (Stunt Double)
376) Karine Lemieux (Stunt Double)
377) Jolene Van Vugt (Stunt Double)
378) Bj Prince (Stunts)
379) Marc Désourdy (Stunt Coordinator)
380) Christian Labrie (Armorer)
381) Carole Pitre (Armorer)
382) Paul Barrette (Armorer)
383) Jérémie Dancause (Armorer)
384) Michaël Ménard (Armorer)
385) Brent Radford (Weapons Master)
386) Josée Juteau (Animal Wrangler)
387) François Gauthier (Animal Wrangler)
388) Valérie Major (Animal Coordinator)
389) Duy Pham (Visual Effects)
390) Doc Crotzer (Editor)
391) Fraser Taggart (Second Unit Director of Photography)
392) Michelle Rose (Stunts)
393) Krista Bell (Stunts)
394) Jess Durham (Stunts)
395) Kevin Kelsall (Fight Choreographer)
396) Alex Nomick (Sound Effects Editor)
397) Hélèna Laliberté (Stunts)
398) Martin De Boer (Stunt Double)
399) Mathieu Coderre (Stunt Double)
400) Andrée Anne Godbout (Stunt Double)
401) Duke Jackson (Stunt Double)
402) Jason Kehler (Utility Stunts)
403) Thomas Liccioni (Stunt Double)
404) Luke McCoag (Stunt Double)
405) Stéphane Simon (Stunt Double)
406) Tony Falcon (Stunts)
407) Naomi Frenette (Stunts)
408) Jazzy Ellis (Stunts)
409) Gabrielle-Anne Désy (Stunts)
410) Marc-André Brisebois (Stunt Double)
411) Tomar Boyd (Stunts)
412) Branden Arnold (Stunt Double)
413) Andy Bradshaw (Stunts)
414) Ruth Chiang (Stunts)
415) Jason Cavalier (Stunts)
416) Christine Cleary (Stunts)
417) Sylvain Bourgeois (Stunts)
418) Annie Carignan (Stunts)
419) Allan Yuk-lun Chou (Stunts)
420) Nicole Germain (Stunts)
421) Miguel Dugal (Stunts)
422) Marie-Pier Gauthier (Stunts)
423) Bobby Hernandez (Stunts)
424) Benjamin Hoffman (Stunts)
425) Shara Kim (Stunts)
426) Mercedes Leggett (Stunts)
427) Mariette Guillaume (Stunts)
428) Keith Meriweather (Stunt Double)
429) Marc Moisan (Stunts)
430) Eric Paul-Hus (Stunts)
431) Taraja Ramsess (Stunts)
432) Brian Roworth (Stunts)
433) Devin Regan (Stunts)
434) Nigel Scantlebury (Stunts)
435) Diandra Stoddard (Stunts)
436) Billy Matt Thompson (Stunts)
437) Brent Woolsey (Stunts)
438) Marie-Ève Beckers (Stunts)
439) Marie France Denoncourt (Stunts)
440) Orphée Ladouceur-Nguyen (Stunts)
441) Emily Alatalo (Stunts)
442) Sylvia Stewart (Stunt Double)
443) Millie Dallas (Stunts)
444) Kevin Woodhouse (Stunts)
445) Alexandre Cadieux (Stunts)
Ko'proq o'qish >