Uch mushketyor: Miledi / 3 mushketyor: Milediy uzbek tilida

Yuklab olish
Uch mushketyor: Miledi / 3 mushketyor: Milediy

Kino tavsifi
Uch mushketyor: Miledi / 3 mushketyor: Milediy Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - D'Artagnanning ko'z o'ngida uning sevimli Konstansi o'g'irlab ketiladi. Sadoqatli do'stlar, uchta qirollik mushketyorlari Athos, Porthos va Aramis jang maydonida jang qilishayotganda, D'Artagnan o'z sevgilisini qutqarish uchun sirli Miledi bilan kuchlarini birlashtirishga majbur bo'ladi. Ammo o'tmishning dahshatli sirlari yangi ittifoqlarni ham, eski do'stliklarni ham buzishi mumkin.

На глазах Д’Артаньяна похищают его возлюбленную Констанцию. Пока верные друзья, три королевских мушкетёра Атос, Портос и Арамис, сражаются на поле боя, Д’Артаньян вынужден объединить усилия с таинственной Миледи, чтобы спасти свою любимую. Но страшные тайны прошлого могут разрушить как новые союзы, так и старую дружбу.

Roles of actors:
1) François Civil (D'Artagnan)
2) Vincent Cassel (Athos)
3) Romain Duris (Aramis)
4) Pio Marmaï (Porthos)
5) Eva Green (Milady)
6) Lyna Khoudri (Constance Bonacieux)
7) Louis Garrel (Louis XIII)
8) Vicky Krieps (Anne d'Autriche)
9) Jacob Fortune-Lloyd (Le Duc de Buckingham)
10) Eric Ruf (Le Cardinal de Richelieu)
11) Marc Barbé (Le Capitaine de Tréville)
12) Patrick Mille (Le Comte de Chalais)
13) Julien Frison (Gaston d'Orléans)
14) Ralph Amoussou (Hannibal)
15) Alexis Michalik (Villeneuve de Radis)
16) Camille Rutherford (Mathilde d'Herblay)
17) Dominique Valadié (Marie de Médicis)
18) Thibault Vinçon (Horace Saint Blancard)


People who worked on the film:
1) Martin Bourboulon (Director)
2) Dimitri Rassam (Producer)
3) Alexandre de La Patellière (Writer)
4) Matthieu Delaporte (Writer)
5) Cédric Iland (Co-Producer)
6) Matthieu Prada (Executive Producer)
7) Ignacio Segura (Co-Producer)
8) Bastien Sirodot (Co-Producer)
9) Guillaume Roussel (Music)
10) Nicolas Bolduc (Director of Photography)
11) Stan Collet (Editor)
12) Elodie Demey (Casting Director)
13) Stéphane Taillasson (Production Design)
14) Patrick Schmitt (Supervising Art Director)
15) Emmanuel Delis (Set Decoration)
16) Thierry Delettre (Costume Design)
17) Alexandra Becquet (Additional Hairstylist)
18) Laura Bernard (Makeup Artist)
19) Aurore Bougouin (Makeup Artist)
20) Roxane Bruneton (Hairstylist)
21) Marion Chevance (Makeup Artist)
22) Sophie Dauchez (Additional Hairstylist)
23) Bénédicte De Lataillade (Makeup Artist)
24) Thibault Debleds (Additional Hairstylist)
25) Marthe Faucouit (Makeup Artist)
26) Justine Fiorito (Makeup Artist)
27) Anthony Jagu (Hairstylist)
28) Margherita Laserpe (Makeup Artist)
29) Jennifer Levacher (Hairstylist)
30) Frédérique Ney (Makeup Designer)
31) Karine Palazzi (Key Makeup Artist)
32) Stéphane Robert (Key Makeup Artist)
33) Kerry Skelton (Makeup Artist)
34) Marie-France Thibault (Additional Hairstylist)
35) Lucrèce Touret (Additional Hairstylist)
36) Chloé Van Lierde (Assistant Makeup Artist)
37) Caroline Vlieghe (Makeup Artist)
38) Sarah Blanc (Production Coordinator)
39) Nicolas Bonnet (Post-Production Manager)
40) Romane Boogaerts (Assistant Accountant)
41) Isabelle d’Olce (Administration)
42) Coline Hieronimus (Production Assistant)
43) Valentine Kervagoret (Production Supervisor)
44) Olivier Meunier (Assistant Accountant)
45) Camille Nahassia (Production Coordinator)
46) Guinal Riou (Production Manager)
47) Hayyah Setton (Administration)
48) Svetlane Vaesken (Controller)
49) Meryll Adjedj (Second Assistant Director)
50) Carole Amen (First Assistant Director)
51) David Biet (Second Assistant Director)
52) Zoé Chadeau (Assistant Director)
53) Juliette Crété (First Assistant Director)
54) Julien Dara (Third Assistant Director)
55) Neige de la Patellière (Assistant Director Trainee)
56) Mathis Dujardin (Assistant Director)
57) Gabriella Farah (Third Assistant Director)
58) Louis Giacobetti (Second Assistant Director)
59) Sonia Mandelbaum (Assistant Director)
60) Melvin Nkosi (Third Assistant Director)
61) Turina Sausse (Third Assistant Director)
62) Emmanuelle Tan (Third Assistant Director)
63) Édouard Blaise (Property Master)
64) Alexis Brami (Second Assistant Art Director)
65) Mathias Canard (Set Dresser)
66) Clémentine Carrasco (Assistant Art Director)
67) Luca Crepelle (Set Decoration Buyer)
68) Jonathan Delerue (Storyboard Artist)
69) Omid Gharakhanian (Construction Buyer)
70) Clémence Hamel (Assistant Set Decoration)
71) Yannick Heuveline (Carpenter)
72) Stéphane Linet (Armorer)
73) Etienne Mercier (Property Master)
74) Samir Moundy (Swing)
75) Alexis Pont (Assistant Property Master)
76) Mark Schons (Concept Artist)
77) Barthelemy Thomas (Set Dresser)
78) Elisa Tulli (Assistant Art Director)
79) Pierre Bezard (Boom Operator)
80) Thibaut Demoor (Boom Operator)
81) Clément Lemariey (Boom Operator)
82) David Rit (Sound)
83) Malo Thouément (Boom Operator)
84) Emmanuel Ughetto (Boom Operator)
85) Jean-Christophe Magnaud (Special Effects Supervisor)
86) Olivier Nguyen (Special Effects)
87) Flora Zenenski (Special Effects Assistant)
88) Olivier Cauwet (Visual Effects Supervisor)
89) Tony Augé (Stunts)
90) Dimitri Besicovitch (Stunts)
91) Gaëtan Caillot (Stunts)
92) Quentin D'Hainaut (Stunts)
93) Cedric Chavin (Stunt Double)
94) Laurent Coin (Stunts)
95) Marc David (Stunts)
96) Andy Deschamps (Stunts)
97) Jean Eudes Drouvin (Stunts)
98) Gauthier Dussol (Stunts)
99) Dominique Fouassier (Stunt Coordinator)
100) Sébastien Fouassier (Stunts)
101) Steven Janic (Stunts)
102) Yang Mamath (Stunts)
103) Audrey Meschi (Stunts)
104) Alexandre Moreira (Stunt Double)
105) Chloé Pages (Stunt Double)
106) Estelle Piget (Stunt Double)
107) Axel Sarrazin (Stunts)
108) Alexandre Yde (Stunts)
109) Richard Zannini (Stunts)
110) Eric Bialas ("B" Camera Operator)
111) Fabrice Bismuth (First Assistant "A" Camera)
112) Brice Bourdet (Rigging Grip)
113) Damien Bret (Electrician)
114) Melina Brioude (Second Assistant "A" Camera)
115) Thibault Bru (Electrician)
116) Clara Chanu (Video Assist Operator)
117) Sébastien Combe (Lighting Programmer)
118) William Dumont (Electrician)
119) Jorge Escribens (Drone Operator)
120) Elin Fischer (Video Assist Operator)
121) Mathilde Fouant (Lighting Technician)
122) Vincent Garat (Electrician)
123) Guillaume Genini (First Assistant Camera)
124) Guillaume Genini (Focus Puller)
125) Eric Gies (Gaffer)
126) Benjamin Lavayssière (Drone Pilot)
127) Jean-Bernard Lortie (Electrician)
128) Thibault Marsan-Bacheré (Steadicam Operator)
129) Strasser Matteo (Grip)
130) Matteo Nira Mancini (Grip)
131) Amandine Nolin (Second Assistant "B" Camera)
132) Sarah Okendo (Data Management Technician)
133) Julien Panié (Still Photographer)
134) Guillaume Quilichini (Camera Operator)
135) Marc Rossero (Lighting Technician)
136) Pascal Rossignol (Rigging Grip)
137) Laurent Schepman (Best Boy Grip)
138) Pablo Sotes (Drone Pilot)
139) Michel Strasser (Key Grip)
140) Benjamin Tessier (Electrician)
141) Nicolas Thévenin (Video Assist Operator)
142) Brice Tholozan (Drone Pilot)
143) Olivier Thual (Dolly Grip)
144) Maryline Touret (First Assistant "B" Camera)
145) Anna-Katia Vincent (Additional First Assistant Camera)
146) François-Xavier Walter (Grip)
147) Estelle Brision (Extras Casting Assistant)
148) Clément Noblecourt (Extras Casting)
149) Manon Poudoulec (Extras Casting)
150) Marine Dubol (Seamstress)
151) Diane Dussaud (Wardrobe Supervisor)
152) Nil Farrell (Wardrobe Assistant)
153) Bruce Lignerat (Costumer)
154) Tara Mahé (Wardrobe Coordinator)
155) Léa Peixoto (Costume Assistant)
156) Léa Audouin (Dailies Operator)
157) Mickaël Commereuc (Colorist)
158) Jean-Louis Guichaoua (Post Production Coordinator)
159) Théodore Julia (Dailies Operator)
160) Emmanuel Le Ridant (Colorist)
161) Pierre Madrolles (Post Production Coordinator)
162) Fabien Pascal (Colorist)
163) Jean Bolzinger (Assistant Location Manager)
164) Hugo Froideval (Assistant Location Manager)
165) Baptiste Jourdan (Assistant Location Manager)
166) Anton Migoya (Assistant Location Manager)
167) Lora Quelennec (Assistant Location Manager)
168) Benjamin Vasseur (Location Scout)
169) Kalinka Weiler (Location Scout)
170) Robin Welch (Location Manager)
171) Raphaëlle Dannus (Music Producer)
172) Raphaëlle Dannus (Music Supervisor)
173) Pierre-Marie Dru (Music Producer)
174) Pierre-Marie Dru (Music Supervisor)
175) Amandine Derdoukh (Assistant Script)
176) Marie Gennesseaux (Script Supervisor)
177) Julie Robert (Assistant Script)
178) Romane Boogaerts (Production Assistant)
179) Gauthier Ravily (Location Scout)
180) Loraine Roche-Tanguy (Production Coordinator)
181) Avril Carpentier (Hairstylist)
182) Elliott Carrasco (Drone Cinematographer)
183) Alexandre Dumas (Novel)
Ko'proq o'qish >
t