Robot farzandi / Robot bolasi / Men Robot onaman uzbek tilida

Yuklab olish
Robot farzandi / Robot bolasi / Men Robot onaman

Kino tavsifi
Robot farzandi / Robot bolasi / Men Robot onaman Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2018 Full HD tas-ix skachat - Global kataklizmdan so'ng, insoniyat yo'q bo'lib ketmoqda. Er osti bunkerida shoshilinch dastur avtomatik ravishda ishga tushiriladi va "Ona" gumanoid roboti inson bolasini embriondan o'stiradi. "Ona" ning sinchkov nazorati ostida tarbiya topgan qiz na Yer yuzini, na boshqa odamlarni ko'rgan. Ammo bir kuni boshpana ostonasida yordam so'rab ayol paydo bo'lganda uning dunyosi ostin-ustun bo'lib ketadi. После глобального катаклизма человечество вымирает.

В подземном бункере автоматически активизируется аварийная программа, и робот-гуманоид «Мать» выращивает из эмбриона человеческого ребенка. Девушка, воспитанная под бережным присмотром «Матери», никогда не видела ни поверхности Земли, ни других людей. Но однажды её мир переворачивается, когда на пороге убежища появляется женщина с просьбой о помощи.

Roles of actors:
1) Clara Rugaard (Daughter)
2) Rose Byrne (Mother (voice))
3) Hilary Swank (Woman)
4) Luke Hawker (Mother)
5) Tahlia Sturzaker (Child)
6) Maddie Lenton (Infant)
7) Hazel Sandery (Toddler)
8) Summer Lenton (Toddler)
9) Jacob Nolan (Brother)
10) Tracy Britton (Teacher (uncredited))


People who worked on the film:
1) Grant Sputore (Director)
2) Sean Lahiff (Editor)
3) Nikki Barrett (Casting)
4) Hugh Bateup (Production Design)
5) Todd Smythe (Art Direction)
6) Adam Wheatley (Art Direction)
7) Lisa Brennan (Set Decoration)
8) Mariot Kerr (Costume Design)
9) Julie Byrne (Line Producer)
10) Jean-Luc De Fanti (Executive Producer)
11) Terry Dougas (Executive Producer)
12) Michael Lloyd Green (Co-Producer)
13) Paris Kasidokostas Latsis (Executive Producer)
14) Bryce Menzies (Executive Producer)
15) Kelvin Munro (Producer)
16) Grant Sputore (Executive Producer)
17) Anna Vincent (Co-Producer)
18) John Wade (Executive Producer)
19) Philip Wade (Executive Producer)
20) Timothy White (Producer)
21) Olivia Iacobelli (Costume Supervisor)
22) Marty Pepper (Digital Intermediate)
23) Regg Skwarko (First Assistant Editor)
24) Jesse Goninon (Location Manager)
25) Nadia Samson (Driver)
26) Isabelle Scott (Driver)
27) Elspeth Baird (Production Accountant)
28) Michael Barba (Set Production Assistant)
29) Jenny Kent (Dialect Coach)
30) Mojgan Khadem (Script Supervisor)
31) Carly Maple (Production Coordinator)
32) Mark McGowan (Unit Publicist)
33) Mike Duncan (Stunts)
34) Steve McQuillan (Stunt Coordinator)
35) Sophie Calver (Second Assistant Director)
36) Shannon Crotty (Second Assistant Director)
37) Travis Kalendra (First Assistant Director)
38) Corrin Ellingford (Boom Operator)
39) Des Kenneally (Sound Recordist)
40) Nick Steele (Boom Operator)
41) Zoilo Abad (Animatronics Designer)
42) Marco Wuest (Prop Maker)
43) Steve Annis (Director of Photography)
44) Jennifer Bichard (Stunts)
45) Daisy Fryer (Stunts)
46) Marlee Barber (Stunt Double)
47) Michael Lloyd Green (Screenplay)
48) Michael Lloyd Green (Story)
49) Grant Sputore (Story)
50) Jonathan Dearing (VFX Supervisor)
51) Antony Partos (Original Music Composer)
52) Dan Luscombe (Original Music Composer)
53) Natalie Wall (Casting Associate)
54) Claudia Allison (Casting Assistant)
55) Kate Rawlins (Set Designer)
56) Alice Wong (Set Designer)
57) Prue Parsons (Set Designer)
58) Tracy Phillpot (Makeup Designer)
59) Tracy Phillpot (Hair Designer)
60) Karen Gower (Makeup & Hair)
61) John Coory (Armorer)
62) Ian Routledge (Still Photographer)
63) Matt Nettheim (Still Photographer)
64) Kelvin Munro (Second Unit First Assistant Director)
65) Tom Heuzenroeder (Sound Designer)
66) Duncan Campbell (Sound Designer)
67) Pete Smith (Dialogue Editor)
68) Adrian Medhurst (Foley Editor)
69) Adrian Medhurst (Foley Artist)
70) Ryan Squires (Foley Recordist)
71) Pete Smith (Sound Re-Recording Mixer)
72) Bernard Galbally (Music Supervisor)
73) Joel Brown (Second Assistant "B" Camera)
74) Glenn Clayton ("B" Camera Operator)
75) Glenn Clayton (Steadicam Operator)
76) Cameron Dunn (First Assistant "B" Camera)
77) Samuel Fraser (Second Assistant "A" Camera)
78) Ryan Haste (Drone Pilot)
79) Russell Marrett (Focus Puller)
80) Sarah McDonald (Focus Puller)
81) Ross Metcalf (Second Unit Cinematographer)
82) Leigh Nemeth (Grip)
83) Sam Peacocke (Drone Operator)
84) Ulric Raymond (Steadicam Operator)
85) Matt Richardson (Key Grip)
86) Andrew Robertson (Gaffer)
87) Geoff Skilbeck (First Assistant "B" Camera)
88) Sam Steinle (Second Assistant "A" Camera)
89) Matan Tatarko (Grip)
90) Samuel Vines (First Assistant "A" Camera)
91) James Ward Miller (Focus Puller)
92) Jules Wurm (First Assistant "A" Camera)
Ko'proq o'qish >
t