Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Bruklindagi politsiyachilar
  • Joylandi: 29.09.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Bruklindagi politsiyachilar / Bryuklin politsiyasi Uzbek tilida O'zbekcha 2009 tarjima kino Full HD skachat - Film bir-biriga bog'liq bo'lmagan uchta Bruklin politsiyasi zobitlari haqida hikoya qiladi, ular butunlay boshqacha mansabga ega bo'lishiga qaramay, o'zlarini bir xil taqdirli fitna nuqtasida topadilar: biri giyohvand mafiyasi orasida yashirin ishlaydi, ikkinchisi hech bo'lmaganda korruptsiyada, uchinchisi har doim o'ynagan. qoidalar va endi u faqat sharafli nafaqaga qadar jimgina yashashni xohlaydi.
Фильм повествует о трех никак между собой не связанных бруклинских полицейских, которые оказываются в одной судьбоносной сюжетной точке, несмотря на совершенно разные карьеры: один — работает под прикрытием в среде наркомафии, второй — коррумпирован по самое не балуйся, третий — всегда играл по правилам и теперь хочет только спокойно дожить до почетной отставки.

Roles of actors:
1) Richard Gere (Off. Eddie Dugan)
2) Don Cheadle (Det. Clarence 'Tango' Butler)
3) Ethan Hawke (Det. Sal Procida)
4) Wesley Snipes (Casanova 'Caz' Phillips)
5) Vincent D'Onofrio (Bobby 'Carlo' Powers)
6) Ellen Barkin (Agent Smith)
7) Michael Kenneth Williams (Red)
8) Shannon Kane (Chantel)
9) Brían F. O'Byrne (Det. Ronny Rosario)
10) Will Patton (Lt. Bill Hobarts)
11) Lili Taylor (Angela Procida)
12) Wass Stevens (Det. Patrick Leary)
13) Armando Riesco (Det. George Montress)
14) Wade Allain-Marcus (C-Rayz)
15) Logan Marshall-Green (Melvin Panton)
16) Jesse Williams (E. Quinlan)
17) Hassan Johnson (Beamer)
18) Jas Anderson (K. Rock)
19) John D'Leo (Vinny)
20) Stella Maeve (Cynthia)
21) Raquel Castro (Katherine)
22) Robert John Burke (State Trooper #1)
23) Cle Shaheed Sloan ()
24) Bruce MacVittie (Father Scarpitta (as Bruce Macvittie))
25) Sarah Thompson (Sarie)
26) Thomas Jefferson Byrd (Uncle Jeb)
27) Lela Rochon (Investigator #1 (as Lela Rochon Fuqua))
28) Ed Moran (Investigator #2)
29) Isiah Whitlock Jr. (Investigator #3 (as Isiah Whitlock))
30) Tawny Cypress (Allisa)


People who worked on the film:
1) Suzanne Crowley (Casting)
2) Mary Vernieu (Casting)
3) Thérèse DePrez (Production Design)
4) Robert Greenhut (Executive Producer)
5) David Boulton (ADR Mixer)
6) Matiki Anoff (Makeup Department Head)
7) Marco Weber (Executive Producer)
8) Boaz Davidson (Executive Producer)
9) Avi Lerner (Executive Producer)
10) Phillip V. Caruso (Still Photographer)
11) Antoine Fuqua (Director)
12) Antoine Fuqua (Executive Producer)
13) John Thompson (Producer)
14) Trevor Short (Executive Producer)
15) Danny Dimbort (Executive Producer)
16) Barbara Tulliver (Editor)
17) Marcelo Zarvos (Original Music Composer)
18) Basil Iwanyk (Producer)
19) Stefan Sonnenfeld (Colorist)
20) Matthew Haasch (Foley Editor)
21) Ruth Hernandez (ADR Editor)
22) Jay Peck (Foley Artist)
23) Al Cerullo (Pilot)
24) Peter Soldo (Second Assistant Director)
25) Michael C. Martin (Writer)
26) Jim McCullough Jr. (Electrician)
27) Alan J. Lam (Production Controller)
28) Laura Civiello (Dialogue Editor)
29) Frank DeCurtis (Set Dresser)
30) John Cenatiempo (Stunt Coordinator)
31) Juliet Polcsa (Costume Design)
32) Patrick Murguia (Director of Photography)
33) Patrick Murguia (Camera Operator)
34) Mary Viola (Executive Producer)
35) John Langley (Producer)
36) Mariusz Glabinski (Sound Effects Editor)
37) Lindsay Graham Ahanonu (Casting Associate)
38) Jessica Kelly (Casting Associate)
39) Elie Cohn (Producer)
40) Jeanne O'Brien-Ebiri (Producer)
41) Jesse Kennedy (Executive Producer)
42) Kat Samick (Producer)
43) Joe Napolitano (Producer)
44) Joe Napolitano (First Assistant Director)
45) Lauren Buckley (Art Department Coordinator)
46) LuAnn Claps (Makeup Artist)
47) Michael Saccio (Property Master)
48) Mila Khalevich (Set Decoration)
49) Ryan Collison (Foley Mixer)
50) Nancy Allen (Music Editor)
51) Peter Baran (Art Direction)
52) Richard King (Sound Effects Editor)
53) Justin Ball (Visual Effects Supervisor)
54) Deirdre Horgan (Script Supervisor)
55) Glenn Allen (Visual Effects Producer)
56) Richard Friedlander (Visual Effects Producer)
57) Phillip Schneider (Scenic Artist)
58) Richard Hebrank (Construction Coordinator)
59) Tom Fleischman (Sound Re-Recording Mixer)
60) Michael Leather (Set Dresser)
61) Jennifer Dunnington (Music Editor)
62) Shawnique Hill (Set Costumer)
63) Nathan J. Busch II (Hair Department Head)
64) Sunday Englis (Key Makeup Artist)
65) John Scott Cook (Associate Editor)
66) Jay Fortune (Gaffer)
67) Carmen S. Riviera (Key Hair Stylist)
68) Roderick Alleyne (Production Supervisor)
69) Peter Bundrick (Construction Foreman)
70) Peter DeCurtis (Leadman)
71) Alan J. Lawson (Scenic Artist)
72) Patricia Sprott (Scenic Artist)
73) Maurice Schell (Sound Designer)
74) Maurice Schell (Supervising Sound Editor)
75) Bret Johnson (Sound Recordist)
76) Mike O'Shea Jr. (Camera Operator)
77) Mike O'Shea Jr. (Steadicam Operator)
78) Debbe DuPerrieu (Set Costumer)
79) Nicholas Hasson (Digital Intermediate Editor)
80) Devin Sterling (Digital Intermediate Producer)
81) John M. Davis (Music Editor)
82) Dan Evans Farkas (Music Editor)
83) Eric J. Paul (Music Editor)
84) Ed Duranté (Script Supervisor)
85) Nicholas Bernstein (Location Manager)
86) Connie Brink (Special Effects Coordinator)
87) Lyndell Quiyou (Hairstylist)
88) Yale Kozinski (First Assistant Editor)
89) Scott Tinsley (First Assistant "B" Camera)
90) John Houlihan (Music Supervisor)
91) Alex Bovaird (Costume Coordinator)
92) Aissatou Parks (Set Costumer)
93) Thomas Dolan (Rigging Gaffer)
94) Billy Patsos (Key Rigging Grip)
95) Ralph Rea (Rigging Grip)
96) Brian McClean (Best Boy Electric)
97) Selena Arizanovic (Music Coordinator)
98) Igor Nikolic (First Assistant Sound Editor)
99) Barrett Hong (Wardrobe Supervisor)
100) Louis Sabat (Dolly Grip)
101) Bobby Mancuso (First Assistant "A" Camera)
102) Hunter Popalis (Art Department Production Assistant)
103) Lauren Press (Assistant Costume Designer)
104) Luke Ciarrocchi (Editorial Production Assistant)
105) Alfredo Viteri (Boom Operator)
106) Lorraine Z. Calvert (Assistant Costume Designer)
107) Cynthia Bauer (Set Production Assistant)
108) George Patsos (Key Grip)
109) Steve Jean-Baptiste (Set Production Assistant)
110) Kathi Scharer (Production Accountant)
111) Derrick Kardos (Graphic Designer)
112) Mike Yurich (Dolly Grip)
113) Kentaro Yano (Tattooist)
114) Andy Goldman (Title Designer)
115) Gerald Donlan (Sound Editor)
116) John Werner (Foley Supervisor)
117) Ryder Washburn (Armorer)
118) Joshua Anderson (Utility Sound)
119) Sean Dunckley (Colorist)
120) Eric McAllister (First Assistant Sound Editor)
121) Tommy Boyer (Costumer)
122) Gus Magalios (Best Boy Grip)
123) Joe White (Sound Mixer)
124) Brian Gallagher (ADR Recordist)
125) Jon Shaw (Set Production Assistant)
126) Julian J. Delacruz (Second Assistant "B" Camera)
127) Theron Alford (Set Production Assistant)
128) Kevin Gilligan (Grip)
129) Erica Kissack (Contact Lens Technician)
130) Ryan Bennett (Colorist)
131) Kenneth Potter (Electrician)
132) Bear Davies (Set Dresser)
133) Adam Johnson (Second Assistant "B" Camera)
134) Peter I. Sabat (Production Coordinator)
135) Angela Jensen (Second Second Assistant Director)
136) Kevin Kasarda (Camera Loader)
137) Raymond Fortune (Generator Operator)
138) Kevin Califano (Grip)
139) Rocco Proscia (Grip)
140) Ernest Yurich (Grip)
141) James J. McCullagh (Lighting Technician)
142) Jason Brignola (Second Assistant "A" Camera)
143) John Galuppo (Construction Grip)
144) Eddie DeCurtis (Set Dresser)
145) John Saracco (Set Dresser)
146) Rob Cadzow (Digital Intermediate)
147) Tom Antonetti (Police Consultant)
148) Paul Lozada (Police Consultant)
149) Tom Murray (Police Consultant)
150) Joseph Bannon (Police Consultant)
151) Jerry Speziale (Police Consultant)
152) Ahsaan Mitchell (Production Assistant)
153) Kenneth Daniels (Production Secretary)
154) Kirstin Liu (Production Secretary)
155) Scott 'Hitman' Sims (Production Secretary)
156) Cle Sloan (Production Secretary)
157) Ja'nae Burgess (Set Production Assistant)
158) Lisa Falzarano (Set Production Assistant)
159) Garrette Henson (Set Production Assistant)
Ko'proq o'qish >