Kondorning mushti uzbek tilida

Yuklab olish
Kondorning mushti
  • Kino nomi: Kondorning mushti
  • Joylandi: 17.09.2023
  • Sifat: HD
  • Yil: 2023
  • Davomiyligi: 1 soat. 30 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Kondorning mushti / Kondorning zarbasi Chili filmi Uzbek tilida O'zbekcha 2022 tarjima kino Full HD skachat - Butun dunyodan kelgan bir guruh jang san'atkorlari inson tanasining cheklovlarini qanday engish haqida qadimiy sirlarni o'z ichiga olgan kitobni qidirmoqda.
Группа мастеров боевых искусств со всего мира ищет книгу, в которой содержатся древние секреты о том, как преодолеть ограничения человеческого тела.

Roles of actors:
1) Marko Zaror (Guerrero / Twin)
3) Eyal Meyer (Kalari)
4) Man Soo Yoon (Wook)
5) José Manuel (Wook Disciple)
6) Francisco Castro (Man of the Forest)
7) Fernanda Urrejola (Marla)
8) Francisco Fuentes (Condor School Student 1)
9) Joaquin Puig (Condor School Student 2)
10) Cristian Garín (Bar Biker 1)
12) Daniel Ramirez (Bar Biker 3)
15) Álvaro Moral (Bar Biker 6)
17) C. Margo Saiz Serey (Biker's Girlfriend)
18) Felipe Gattas (Bar Biker Couple)
19) Pilar Cuadra (Bartender)
20) Claudio Agurto Correa (Wook Student)
21) Javiera Ureta (Marla's Daughter 1)
22) Evaluna Soto (Marla's Daughter 2)
23) Ixa Llambias Ottone (Biker Woman)
24) Lucas Tripodi (Biker Man)


People who worked on the film:
1) Ernesto Díaz Espinoza (Director)
2) Ernesto Díaz Espinoza (Editor)
3) Ernesto Díaz Espinoza (Executive Producer)
4) Ernesto Díaz Espinoza (Writer)
5) Marko Zaror (Producer)
6) Marko Zaror (Executive Producer)
7) Marko Zaror (Fight Choreographer)
8) Nicolás Ibieta (Director of Photography)
9) Nicolás Ibieta (Producer)
10) Jorge Vergara (Stunts)
11) Marichi Palacios (Production Design)
12) Marichi Palacios (Art Direction)
13) Pablo Andrés Monsalve (Production Manager)
14) Wernher Schurmann (Stunt Coordinator)
15) Felipe Pizarro Sáenz De Urtury (Other)
16) Rocco (Original Music Composer)
17) Rocco (Other)
18) Rocco (Musician)
19) Rocco (Music Arranger)
20) Ana Gaubert (Makeup Artist)
21) Ignacio Corvalán (Sound)
22) Beatriz Hagel (Production Manager)
23) Andres Zelada (Sound)
24) Andrés Cid (Stunts)
25) Angelo Benvenuto (Electrician)
26) Javiera Parra (Set Decoration)
27) Víctor González (Stunt Double)
28) Benjamín Luna (Director of Photography)
29) Benjamín Luna (Gaffer)
30) Victor Nuñez Pavez (On Set Dresser)
31) Nahuel Medel (Assistant Director)
32) Rodolfo Alfaro (Other)
33) Diego Moral Heimpell (Producer)
34) Alejandra Torres (Assistant Camera)
35) Michael Bianchi (Executive Producer)
36) Jonathan Cabrera (Gaffer)
37) Eduardo Jaimes Torres (Chief Lighting Technician)
38) José Izquierdo Leiva (Focus Puller)
39) Sol Luciano (Assistant Camera)
40) Vicente Rogers (Assistant Camera)
41) The Louis (Set Decoration)
42) Sergio Omar Vargas Vasquez (Runner Art Department)
43) Jaime Malhue Tapia (Wardrobe Master)
44) Camila Peralta (Makeup Artist)
45) Creepyluk (Assistant Makeup Artist)
46) Dominique Baeza (Catering)
47) Camila Lepe (Catering)
Ko'proq o'qish >
t