Telegram
Qutqaruv operatsiyasi 2 / Tayler Reyk 2: Qutqaruv amaliyoti 2

Qutqaruv operatsiyasi 2 / Tayler Reyk 2: Qutqaruv amaliyoti 2 uzbek tilida

Uzbek tilida online
davomiyligi
2 soat. 2 min.
yil
davlat
Yuklash
  • Kino nomi: Qutqaruv operatsiyasi 2 / Tayler Reyk 2: Qutqaruv amaliyoti 2
  • Joylandi: 24.06.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Qutqaruv operatsiyasi 2 / Tayler Reyk 2: Qutqaruv amaliyoti 2 / Evakuatsiya 2 Uzbek tilida 2023 O'zbekcha tarjima kino Full HD skachat - O'lim changalidan qochib, yuqori malakali komando Tayler Reyk xavfli yangi vazifani o'z zimmasiga oladi. Bu safar u shafqatsiz gangsterning oilasini qutqarishi kerak.
Вырвавшись из лап смерти, высококвалифицированный спецназовец Тайлер Рейк берется за новую опасную миссию. В этот раз он должен спасти семью безжалостного гангстера.

Roles of actors:
1) Chris Hemsworth (Tyler Rake)
2) Golshifteh Farahani (Nik Khan)
3) Adam Bessa (Yaz Khan)
4) Tornike Gogrichiani (Zurab Radiani / Nikoloz Radiani)
5) Tornike Bziava (David Radiani)
6) Tinatin Dalakishvili (Ketevan Radiani)
7) Andro Japaridze (Sandro Radiani)
9) Idris Elba (Alcott)
10) Olga Kurylenko (Mia)
11) Sinéad Phelps (Kutaisi Staff)
13) Daniel Bernhardt (Konstantine)
14) Levan Saginashvili (Vakhtang)
15) George Lasha (Sergo)
16) Sam Hargrave (Ditch Digger)
17) Miriam Kovziashvili (Nina Radiani)
18) Marta Kovziashvili (Nina Radiani)
19) Demetre Kavelashvili (Zurab Radiani (12 years old))
20) Giga Shavadze (Davit Radiani (9 years old))
21) Dato Bakhtadze (Avtandil)
22) Davit Chogovadze (Avtandil (20 years old))
23) Irakli Kvirikadze (Ivayne)
24) Paul Maynard (Merc Emergency Doctor)
25) Héctor Andreu (Petrusko)
26) Tite Komakhidze (Portly Guard)


People who worked on the film:
1) Pietro Scalia (Additional Editing)
2) Philip Ivey (Production Design)
3) William Hoy (Editor)
4) Sarah Halley Finn (Casting)
5) Christopher Markus (Executive Producer)
6) Stephen McFeely (Executive Producer)
7) Anthony Russo (Producer)
8) Anthony Russo (Original Story)
9) Joe Russo (Producer)
10) Joe Russo (Writer)
11) Joe Russo (Original Story)
12) Alex Rodríguez (Editor)
13) Chris Hemsworth (Producer)
14) Eric Gitter (Producer)
15) José E. Caldararo (Foley Supervisor)
16) Henry Jackman (Original Music Composer)
17) Charles Maynes (Sound Effects Editor)
18) Chris Goodes (Sound Re-Recording Mixer)
19) Tom Hodge (Additional Music)
20) Evan Goldman (Additional Music)
21) Benjamin Grayson (Executive Producer)
22) Sam Hargrave (Director)
23) Sam Hargrave (Producer)
24) Patrick Newall (Producer)
25) Christopher T. Welch (Dialogue Editor)
26) Matt Wynne (Art Direction)
27) Martina Ter-Akopowá (Supervising Art Director)
28) Donald Flick (Sound Effects Editor)
29) Stanomir Dragoş (Production Sound Mixer)
30) Andra Barbuica (Script Supervisor)
31) Greg Baldi (Director of Photography)
32) Peter Mullen (Sound Effects Editor)
33) Jake Aust (Executive Producer)
34) Jasin Boland (Still Photographer)
35) Tim Pedegana (Post Production Supervisor)
36) Mike Larocca (Producer)
37) Pavel Sagner (Special Effects Supervisor)
38) Martin Prýca (Special Effects Supervisor)
39) David Metzner (Music Editor)
40) Mark Binder (Sound Designer)
41) Mark Binder (Supervising Sound Editor)
42) Mark Binder (Sound Re-Recording Mixer)
43) Peter Schwerin (Producer)
44) Carlo Crescini (Art Direction)
45) Krista Husar (Casting)
46) Matthew G. Carson (Additional Editing)
47) Angela Russo-Otstot (Producer)
48) Tony Drew (Art Direction)
49) Andrew Kattie (Assistant Art Director)
50) Steven V. Scavelli (Executive Producer)
51) Alex Belcher (Original Music Composer)
52) Quinn Kawata (Post Production Coordinator)
53) Xiang Li (Sound Effects Editor)
54) Rebekka Jónsdóttir (Costume Design)
55) Charlotte Anthony (Set Designer)
56) Gabriel Santamaría (Foley Artist)
57) Ande Parks (Original Story)
58) Ande Parks (Graphic Novel)
59) Fernando León González (Graphic Novel Illustrator)
60) Jon Monroe (Additional Music)
61) Emilio Iglesias (Foley Mixer)
62) Sunny Sun (Fight Choreographer)
63) Paula Troia (Foley Artist)
64) Pavel Krejci (Art Direction)
65) Vu Le (ADR Mixer)
66) Natálie Kalendová (Set Designer)
67) Jennifer Lander (Costume Design)
68) Dan Sucharipa (Art Direction)
69) Jakob Weber (Dialogue Editor)
70) Michal Motyčka (Set Dresser)
71) Facundo Pacheco Acri (Foley Mixer)
72) Gabriel Emmanuel Kevicky (Foley Artist)
73) Julian Fernandez Arizzi (Foley Mixer)
74) Aisha K. Aziz (Set Designer)
75) Vanda Martínková (Set Designer)
Ko'proq o'qish >