Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Killer ayol / Ona
  • Joylandi: 18.05.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Killer ayol / Ona Netflix filmi (Jennifer Lopez ishtirokida) Uzbek tilida O'zbekcha 2023 tarjima kino Full HD skachat - O'tmishda qotil bo'lgan ayol haqida hikoya. Bir kuni u yillar oldin tashlab ketgan qizini himoya qilish uchun soyadan chiqishga qaror qiladi.
История о женщине, которая в прошлом была киллером. Однажды она решает выйти из тени, чтобы защитить дочь, от которой отказалась много лет назад.

Roles of actors:
1) Jennifer Lopez (Mother)
2) Joseph Fiennes (Adrian)
3) Omari Hardwick (Cruise)
4) Gael García Bernal (Hector)
5) Paul Raci (Jons)
6) Lucy Paez (Zoe)
7) Fahim Fazli (Afghan Hammam (uncredited))
8) Michael Karl Richards (Zoe's Adopted Dad)
9) Saif Mohsen (Mohamed (uncredited))
10) Yvonne Senat Jones (Sonya)
11) Jesse Garcia (Tarantula)
12) Edie Falco (SAIC Eleanor Williams)
13) Link Baker (Marcus Stone)
14) Mayumi Yoshida (C-Section Nurse)
15) Ryan Cowie (New Father)
16) Todd Matthews (Fed at Zoe's House)
17) Yadier Fernández (Cuban OB / GYN)
18) Olivia Lucas (Medical Clinic Nurse)
19) Mehdi Regragui (Arms Dealer)
20) Jay Cardinal Villeneuve (Exal Room Doctor)
21) Daniel Whittaker (FedEx Worker)
22) Richard Miro (FBI Tip Line (voice))
23) Juan Jose Rodriguez Gil (Cuban Cab Driver)
25) Gabriel Bonilla (Looper (voice / uncredited))
26) Noah Crawford (El Globo (uncredited))
27) Yorkie Joaquin (Cleaner (uncredited))
28) Leslie Lluvet (Looper (voice / uncredited))
29) Carlos Robles (Kentucky Sniper (uncredited))
30) Isaac Gonzalez Rossi (Looper (voice / uncredited))
31) Damon Zolfaghari (Zippo Vendor (uncredited))


People who worked on the film:
1) Bina Daigeler (Costume Design)
2) Nancy Nayor (Casting)
3) Jeff Habberstad (Second Unit Director)
4) Niki Caro (Director)
5) David Coulson (Editor)
6) Jennifer Lopez (Producer)
7) Roy Lee (Producer)
8) Elaine Goldsmith-Thomas (Producer)
9) Marc D. Evans (Producer)
10) Andrew Berry (Supervising Art Director)
11) Ben Seresin (Director of Photography)
12) Benny Medina (Producer)
13) Marcus Aurelio (Stunt Double)
14) Hugo Steele (Stunts)
15) Vanessa Vander Pluym (Stunt Double)
16) Mike Santana (Stunt Double)
17) Stephen A. Pope (Stunt Coordinator)
18) Peter Craig (Writer)
19) Dan Rizzuto (Stunt Coordinator)
20) Felicity Nove (Art Direction)
21) Andrea Berloff (Screenplay)
22) Ester Bovard (Set Decoration Buyer)
23) Nancy MacLeod (Sound Effects Editor)
24) Miri Yoon (Producer)
25) Jean-François Campeau (Production Design)
26) Amy Johnston (Stunt Double)
27) Liz Tan (First Assistant Director)
28) Jason Bell (Stunts)
29) Misha Green (Producer)
30) Misha Green (Writer)
31) Andrew Li (Art Direction)
32) Dacio Caballero (Stunt Coordinator)
33) Will Riley (ADR Supervisor)
34) Fraser Aitcheson (Stunts)
35) Michael W. Mitchell (Sound Effects Editor)
36) Stuart Haggerty (Gaffer)
37) Willard Overstreet (Foley Supervisor)
38) Ann Scibelli (Sound Designer)
39) Molly Allen (Executive Producer)
40) Jim Ramsay (Set Designer)
41) Daniel Saxlid (Dialogue Editor)
42) Daniel Pagan (Sound Effects Editor)
43) Shannon Courte (Assistant Art Director)
44) Debra Wiebe (Hair Department Head)
45) Anna Behlmer (Sound Re-Recording Mixer)
46) Jesse Pomeroy (Dialogue Editor)
47) Toby Lindala (Makeup Designer)
48) Liz Bernstrom (Makeup Department Head)
49) Pearl Louie (Makeup Artist)
50) Shannon Gottlieb (Set Decoration)
51) Paul Benjamin (Special Effects Coordinator)
52) Randy Hutniak (Assistant Art Director)
53) Eva Salas (Costume Supervisor)
54) Kate Best (Makeup Artist)
55) Michael Perdew (Visual Effects Producer)
56) John Andrew Berton Jr. (Visual Effects Supervisor)
57) Chris Duesterdiek (Production Sound Mixer)
58) Kory Grim (Stunts)
59) Juan Ramón Molina (Special Effects Coordinator)
60) Tommy Europe (Stunt Double)
61) Sasha Proctor (Steadicam Operator)
62) Sasha Proctor ("A" Camera Operator)
63) María Fernanda Muñoz (Art Direction)
64) Andrey García Mijailov (Second Assistant Director)
65) Laura Musso (Set Decoration)
66) Emanuela Daus (Makeup Artist)
67) Darcy Hinds (Stunts)
68) Merc Arceneaux (Makeup Artist)
69) David Jobe (Foley Mixer)
70) Chris Reid (Stunt Double)
71) Naomi Frenette (Stunt Double)
72) Jeriana San Juan (Costume Design)
73) Curtis Corona (Visual Effects Coordinator)
74) Leif Havdale (Stunts)
75) Marjorie Wood (Makeup Artist)
76) Dan Kaufman (Visual Effects Supervisor)
77) Sandra Nieuwenhuijsen (Art Direction)
78) Lilia Afsahi (Hairstylist)
79) Cat Mudryk (Set Costumer)
80) Bob Lacivita (ADR Mixer)
81) Mónica López (Stunt Double)
82) G. Allen Stewart (Visual Effects Coordinator)
83) Colton Friesen (Special Effects)
84) Namowan Kirby (Grip)
85) Tevin Maker (Special Effects Technician)
86) Tim Christensen (Visual Effects Supervisor)
87) Chad Belair (Second Assistant Director)
88) Crystal Munson (Second Assistant Director)
89) John Cherniack (Visual Effects Supervisor)
90) Lorenzo Martin (Hairstylist)
91) Kath Raisch (Colorist)
92) George Zador (Utility Stunts)
93) Ángel Sarrión (Set Dresser)
94) Juan José Rodríguez (Stunts)
95) Sabrina Demers (VFX Artist)
96) Haley Lauten (Third Assistant Director)
97) Elaine Essex Thompson (Visual Effects Producer)
98) Abian Padrón (Stunts)
99) Alayn Crespo (Boom Operator)
100) Jezabel De Leon (Makeup Artist)
101) Michael Sarkis (VFX Artist)
102) Rachel Terry (Set Dresser)
103) Troy Castaneda (Stunt Double)
104) Simon Deighton (VFX Artist)
105) Alex Nomick (Sound Effects Editor)
106) Teresa Tso (Hairstylist)
107) Dani Medina (Stunts)
108) Dani Medina (Utility Stunts)
109) Jonathan M. Anderson (Visual Effects Coordinator)
110) Joel Márquez (Third Assistant Director)
111) Álex Cuadrado (Stunts)
112) Cody Usak (Hairstylist)
113) Román Labrador (Set Dresser)
114) Richard Marmion (Special Effects Technician)
115) Brett Yavis (Special Effects Technician)
116) Nicole Saucerman (Visual Effects Coordinator)
117) Samanta Kolbeck (Stunt Double)
118) Isi Amador Rodríguez (Grip)
119) Chris Yestin Lee (Grip)
Ko'proq o'qish >