Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Birinchi jodugar
  • Joylandi: 23.04.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Birinchi jodugar - Amerika chekkasida yashovchi oddiy o‘smir o‘smirlik va ota-onasining ajrashishidan ozgina azob chekib, qo‘shnilariga ayg‘oqchilik qilishni yaxshi ko‘radi. Ammo bir kuni yigit dunyoda oiladagi kelishmovchilikdan ham yomonroq narsalar borligini bilib oladi - ma'lum bo'lishicha, ro'paradagi uyga qadimgi o'rmon yovuzligi o'rnashib olgan.
Обычный подросток из американского пригорода, немного страдающий от переходного возраста и развода родителей, любит подглядывать за соседями. Но однажды парень выясняет, что есть в мире вещи пострашнее разлада в семье — оказывается, что в доме напротив поселилось древнее лесное зло.

Roles of actors:
1) John-Paul Howard (Ben)
2) Piper Curda (Mallory)
3) Jamison Jones (Liam)
4) Azie Tesfai (Sara)
5) Kevin Bigley (Ty)
6) Gabriela Quezada Bloomgarden (JJ)
7) Amy Waller (Nora)
8) Tug Coker (Mr. Gambel)
9) Richard Ellis (Gage)
10) Blane Crockarell (Dillon)
11) Judah Abner Paul (Nathan)
12) Ja'layah Washington (Lily)
13) Ross Kidder (Officer Guthrie)
14) Kasey Bell (Officer Kopitar)
15) Harry Burkey (Old Fisherman)
16) Trudie Underhill (Elderly Woman)
17) Sydne Mikelle (Megan)
18) Madelynn Stuenkel (The Wretch)
19) Owen Thomas Pierce (Baby Sam)
20) Pamela Gray (Counselor Rutland)
21) Ryan Alexander Holmes (Adam)
22) Kenzie Jones (Ashley Gambel)
23) Zarah Mahler (Abbie)


People who worked on the film:
1) James Lawrence Spencer (Gaffer)
2) Brian Wade (Special Effects Makeup Artist)
3) Drew T. Pierce (Director)
4) Drew T. Pierce (Writer)
5) Devin Burrows (Original Music Composer)
6) Lisa Essary (Casting)
7) Mars Feehery (Production Design)
8) John Simpson (Foley Artist)
9) Justin W. Walker (Supervising Dialogue Editor)
10) Ed Polgardy (Producer)
11) Ed Polgardy (Second Unit Director)
12) Conor Murphy (Director of Photography)
13) Bonnie Goodson (Scenic Artist)
14) Erik Porn (Makeup Effects Designer)
15) Robert Konowalow (Construction Coordinator)
16) Melissa Jimenez Ramirez (Makeup Artist)
17) Laura Cristina Ortiz (Costume Design)
18) Eliot Connors (Sound Designer)
19) Eliot Connors (Supervising Sound Editor)
20) Eliot Connors (Sound Re-Recording Mixer)
21) Steve Griffen (Music Supervisor)
22) Christopher Hohman (Property Master)
23) Terry Yates (Editor)
24) Terry Yates (Digital Imaging Technician)
25) Danny Maze (Stunts)
26) Annie Tagge (Makeup Artist)
27) Mary Goodson (Set Decoration)
28) Patrick Potochick (Stunts)
29) Lisa Simpson (Foley Mixer)
30) Michael W. Moran (Leadman)
31) Ted Maroney (Gaffer)
32) Angie Hartley (Assistant Property Master)
33) Danny Ray Cook (Stunt Coordinator)
34) Davi Davis (Art Direction)
35) Stephen Imhoff (Special Effects Technician)
36) Shane Bagwell (Second Assistant Camera)
37) Adam Carl (Dialogue Editor)
38) Bianca Appice (Makeup Department Head)
39) Chang Tseng (Producer)
40) Natalie Vermiglio (Hair Department Head)
41) Jessica Luhrssen (Script Supervisor)
42) Dylan Kaplowitz (Key Grip)
43) David Marion (First Assistant Director)
44) Joyce Tom (Costume Supervisor)
45) Brett Pierce (Director)
46) Brett Pierce (Writer)
47) Ryan Berger (Colorist)
48) Joshua George (Best Boy Grip)
49) Nick Heppding (Production Sound Mixer)
50) Jonathan Jost (ADR Mixer)
51) Tony Aronovitz (Second Assistant Director)
52) Kate Klein (Makeup Department Head)
53) Christie Leitzell (First Assistant Camera)
54) Travis Cultreri (Co-Producer)
55) Willis King (Executive Producer)
56) Lanier Porter (Executive Producer)
57) Leman Porter (Executive Producer)
58) Selena Polgardy (Assistant Makeup Artist)
59) Kyle W. Jolly (Second Second Assistant Director)
60) Derek Wiseman (First Assistant Director)
61) Erik Rose (Concept Artist)
62) Matt Baum (Boom Operator)
63) Joseph H. Coleman (Visual Effects Supervisor)
64) Samuel Philip (Animation)
65) Grace LaVier (Set Costumer)
66) Jessica Hoover (Costume Assistant)
67) Seth Margioles (Best Boy Electric)
68) Steven Vanmaele (Lighting Technician)
69) Ryan E. Wolf (Lighting Technician)
70) Andie Gill (Second Assistant Camera)
71) Gregory Johnson Jr. (Steadicam Operator)
72) Sanford Reed (Casting Assistant)
73) Ranjiv Perera (Casting Associate)
74) Michael Cuen (Set Dresser)
75) Devin Dahl (Set Dresser)
76) York Griffith (Set Dresser)
77) Amanda Pierce (Associate Producer)
78) Cameron Varner (Grip)
79) Nick Drankoski (Boom Operator)
80) Robert Ulloa (Construction Foreman)
81) Jay Dupuy (Sculptor)
82) Sara Pierce (Still Photographer)
83) Matthew Greenberg (Colorist)
Ko'proq o'qish >