Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Krid 3
  • Joylandi: 04.04.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Krid 3 - Creedning bolalikdagi do'sti va sobiq boks vunderkindisi Damian "The Lady" Anderson uzoq muddatli qamoq jazosidan so'ng ozodlikka chiqdi va u ringdagi o'z imkoniyatini isbotlashga qaror qildi. Hisobni hal qilish uchun Donni o'z kelajagini xavf ostiga qo'yishi kerak, chunki Damianning yo'qotadigan hech narsasi yo'q.
На свободу после длительного тюремного заключения выходит друг детства Крида и бывший вундеркинд бокса Дэмиан «Дама» Андерсон, который горит желанием доказать, что заслуживает своего шанса на ринге. Чтобы свести счеты, Донни должен поставить на карту свое будущее, ведь Дэмиану нечего терять.

Roles of actors:
1) Michael B. Jordan (Adonis Creed)
2) Tessa Thompson (Bianca Taylor)
3) Jonathan Majors (Damien Anderson)
4) Wood Harris (Tony 'Little Duke' Evers)
5) Phylicia Rashād (Mary Anne Creed)
6) Mila Davis-Kent (Amara Creed)
7) Florian Munteanu (Viktor Drago)
8) José Benavidez Jr. (Felix Chavez)
9) Selenis Leyva (Laura Chavez)
10) Thaddeus J. Mixson (Adonis Creed (15))
11) Spence Moore II (Damien Anderson (18))
12) Tony Bellew (Pretty Ricky Conlan)
13) Ann Najjar (Ann)
14) Patrice Harris (Boog)
15) Jacob 'Stitch' Duran (Stitch)
16) Michelle Davidson (Reporter #2)
17) Sage Shirley (Boxing Match Attendee)
18) Eric Daniel Stumpp (Guest)
19) Leah Haile (Mother)
20) Pete Penuel (Boxing Elder 2)
21) Julia Llamas (Boxing Match Attendee)
22) James Sanders III (Audience Member (voice))
23) Teófimo López ()
24) Stephen A. Smith (Stephen A. Smith)
25) Barry Pepper (Voice of Showtime All Access (voice))


People who worked on the film:
1) Peter Boyle (Colorist)
2) Irwin Winkler (Producer)
3) Sylvester Stallone (Producer)
4) Sylvester Stallone (Characters)
5) William Chartoff (Producer)
6) Jonathan Glickman (Producer)
7) Kramer Morgenthau (Director of Photography)
8) Jean Claude Leuyer (Stunts)
9) Alexa L. Fogel (Casting)
10) Albert Gasser (Sound Designer)
11) Kevin Dowling (Location Scout)
12) Michael B. Jordan (Director)
13) Michael B. Jordan (Producer)
14) David Winkler (Producer)
15) Nicolas Stern (Executive Producer)
16) Lizz Wolf (Costume Design)
17) Ryan Coogler (Producer)
18) Ryan Coogler (Story)
19) Mike Will Made It (Executive Music Producer)
20) Erik H. Magnus (Production Sound Mixer)
21) Daniel S. McCoy (Production Sound Mixer)
22) Michael Heathcote (Camera Operator)
23) Michael Heathcote (Steadicam Operator)
24) Taraja Ramsess (Stunts)
25) Clayton J. Barber (Second Unit Director)
26) Joshua Davis (Gaffer)
27) Mustapha Mimis (Costumer)
28) Dawn Gilliam (Script Supervisor)
29) Aaron Glascock (Supervising Sound Editor)
30) Aaron Glascock (Sound Re-Recording Mixer)
31) Dan Riffel (Chief Lighting Technician)
32) Jarrette Moats (Art Direction)
33) Edward J. Borasch Jr (Property Master)
34) E. Aaron Linker (Set Designer)
35) Carl Anthony Nespoli (Stunt Double)
36) Eddie Griffith (Second Assistant Director)
37) Eddie G. Gutierrez (Rigging Grip)
38) Patrick Wylie (Boom Operator)
39) Nicholas Fitzgerald (Music Editor)
40) Chris Fogel (Music Arranger)
41) Brian Bishop (Key Rigging Grip)
42) Jeff Crumbley (Camera Operator)
43) Elizabeth Robinson (Hair Department Head)
44) Warren Drummond (Storyboard Artist)
45) Lee Riley (ADR Mixer)
46) Ian Clampett (Camera Operator)
47) Eli Joshua Adé (Still Photographer)
48) Dean Wright (Visual Effects)
49) John Trunk (Video Assist Operator)
50) Tyler Nelson (Editor)
51) Justin Allen (Art Direction)
52) Sev Ohanian (Executive Producer)
53) Zina Arthur (Tailor)
54) Greg Hopwood (Costume Design)
55) Jared Slater (Camera Technician)
56) Holden Miller (Second Assistant Camera)
57) Tenniel Chu (Set Dresser)
58) Mark Miscione (Fight Choreographer)
59) Charles Crivier (Key Grip)
60) Alex Leimone (Unit Production Manager)
61) Donny Bailey (Stunt Driver)
62) Greg Davis (Rigging Gaffer)
63) Carolina Wong (Set Costumer)
64) Colton Comans (Set Dresser)
65) Jahmin Assa (Production Design)
66) Stewart Probert (Head of Production)
67) Kyle Salvatore (Assistant Property Master)
68) Chris Milani (Best Boy Electric)
69) Nicholas Urbano (Set Decoration Buyer)
70) Elisa R. Richards (Assistant Costume Designer)
71) Natalie Samanon (Post Production Supervisor)
72) Angela Iranna Perkins (Production Assistant)
73) Michael E. Pacheco (Best Boy Grip)
74) Dwight Campbell (First Assistant "B" Camera)
75) Jared B. Leese (Tailor)
76) Joseph Shirley (Original Music Composer)
77) Jessica R. Jackson (Assistant Art Director)
78) Toni Avalos (Extras Casting)
79) Selima Smith-Dell (Casting Assistant)
80) Robert Howie (Digital Imaging Technician)
81) Edward Viola (Digital Imaging Technician)
82) Holly Sedillos (Vocals)
83) Manny Tapia (Chief Lighting Technician)
84) Brad Irvin (Lighting Technician)
85) Kari Barber (Boom Operator)
86) Michelle Stevens (First Assistant Accountant)
87) Brandi S. Hawkins (Extras Casting)
88) Jeremy Schonwald (Assistant Chief Lighting Technician)
89) Brit McDonough (Set Decorating Coordinator)
90) Zinzi Coogler (Executive Producer)
91) Alex Waters (Second Assistant Camera)
92) Christy McIrwin (Set Decoration)
93) Fam Udeorji (Music Supervisor)
94) Tracy Jennings (Payroll Accountant)
95) David Andrew Nash (Stunts)
96) Zach Baylin (Screenplay)
97) Zach Baylin (Story)
98) D.J. Phillips (Second Assistant Camera)
99) Brian M. Fisher (Lighting Programmer)
100) Sidney Hopson (Musician)
101) Marissa Korchak (On Set Dresser)
102) Breanne Grover (Set Dresser)
103) Margaret Moore (Production Assistant)
104) Jake White (Sound)
105) Chip Clanton (Production Supervisor)
106) Chelsey Morin (Set Decoration Buyer)
107) John C. Hoffler Jr. (Second Assistant Camera)
108) Daniel Norris (Stunts)
109) Lonny Danler (Digital Imaging Technician)
110) Keenan Coogler (Screenplay)
111) Keenan Coogler (Story)
112) Bartek Swiatek (Production Sound Mixer)
113) Kersten Haff (Assistant Costume Designer)
114) Ngina Bowen (Costume Supervisor)
115) Brian Sutherin (Additional Photography)
116) Christopher M. Bauer (Grip)
117) Justin A. Thuesen (Production Coordinator)
118) Lorenza Amato (Lighting Technician)
119) Taylor Seaman (Loader)
120) Jason Augustin (Lighting Technician)
121) Elizabeth Berra (Casting Associate)
122) Andrew Bromley (Assistant Production Coordinator)
123) Roger Berard (First Assistant Director)
124) Roger Berard (Additional Second Assistant Director)
125) Brigman Foster-Owens (Camera Operator)
126) Chris Loh (Camera Operator)
127) Reid Lauff (Visual Effects)
128) Jamison Rabbe (ADR Mixer)
129) Jennifer Wang (Art Department Coordinator)
130) Meredith Crawford (Musician)
131) Corinne Sobolewski (Musician)
132) Christian Wood (Visual Effects Supervisor)
133) Cara Price (Set Decoration)
134) Benjamin Jacobson (Musician)
135) Thomas Andrew Lawson (Graphic Designer)
136) Jen Knight (Leadman)
137) Nick Forman (Set Dresser)
138) Jay Adkins (Video Assist Operator)
139) Johnny Alexander (Stunts)
140) Libra Cordero (Key Makeup Artist)
141) Sincere Gilles (Hairstylist)
142) Elizabeth Raposo (Producer)
143) Hayley Davis (Assistant Director Trainee)
144) Samya McCoy (Boom Operator)
145) Adam Rosenberg (Executive Producer)
146) Charles Winkler (Producer)
147) Caleb Gordon-Kilgore (Production Assistant)
148) Olivia Grillo (Production Assistant)
149) Keith Kinsey (Location Assistant)
150) Julia Fountain (Extras Casting Assistant)
151) Destiny She'ri Gordon (Makeup Artist)
152) Brennan Kahl (Production Assistant)
153) Aeric Adams (Additional Second Assistant Director)
154) Krysta Bassette (Set Dresser)
155) Kaylynn Farnan (Graphic Designer)
156) Christian Alexander Gil (Assistant Decorator)
157) Dustin Pettegrew (Set Designer)
158) Ashleigh Scott (Painter)
159) Jeffory Haddad (Sound Mixer)
160) Hank Martin (Sound)
161) Nicole Dillard (Special Effects Technician)
162) Mariette Amici (Visual Effects Coordinator)
163) Vicky Amr (Visual Effects)
164) Samantha Bailor (Visual Effects Coordinator)
165) Geoff DuQuette (Visual Effects)
166) Garrett Lynn (Visual Effects Assistant Editor)
167) Antonio Jackson (Stunts)
168) Steven Shelby (Stunt Double)
169) Greg Arch (Camera Operator)
170) Ser Baffo (Still Photographer)
171) Matthew J. Klann (Lighting Programmer)
172) Franco Rosa (Electrician)
173) Melissa A. Connors (Extras Casting Assistant)
174) MaryMargaret O'Neill (Extras Casting Assistant)
175) Lautel Okhio (Location Assistant)
176) Michael D. Sullivan (Assistant Location Manager)
177) Anthony Calautti (Assistant Location Manager)
178) Therez Fleetwood (Seamstress)
179) Hailey Garcia (Costume Assistant)
180) Tracy Johnson (Ager/Dyer)
181) Alyssa Lesser (Costumer)
182) La'Tarica Riley (Costumer)
183) Chris Brands (Dailies Technician)
184) Esmeralda Fernandez (Assistant Editor)
185) Jovan Dawkins (Additional Music)
186) Gregory Goodall (Musician)
187) Karoline Souza Menezes (Musician)
188) Lelie Resnick (Musician)
189) Chris Stoutenborough (Musician)
190) Evgeny Tonkha (Musician)
191) Michael Bower (Production Assistant)
192) Bobby Coleman (Production Assistant)
193) Kieran Collins (Production Assistant)
194) Erin Copeland (Production Assistant)
195) Eden Cornwell (Production Secretary)
196) Kyle B. Crowder (Production Assistant)
197) Sharellis de Nigro (Assistant Production Coordinator)
198) Jeremy David Lee (Payroll Accountant)
199) Stevie Logsdon (Assistant Production Coordinator)
200) Shirley Marie Norman (Set Production Assistant)
201) Melanie Vicente (Additional Production Assistant)
202) Zach Vicente (Production Secretary)
203) DeVante Waugh (Production Assistant)
204) Zaria Sweeting (Makeup Artist)