Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Bunraku
  • Joylandi: 28.02.2023
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Bunraku Premyera Uzbek tilida O'zbekcha 2010 tarjima kino Full HD skachat - Sirli sargardon va yosh yapon jangchisi jinoyatchilar tomonidan qo'rquvga tushgan shaharga keladi. Har birining o'z missiyasi bor, lekin ular tez orada buzuq hukmronlikni ag'darish uchun kuchlarini birlashtiradi.
Таинственный скиталец и молодой японский воин прибывают в терроризируемый преступниками город. У каждого своя миссия, но вскоре они объединяют силы, чтобы свергнуть коррумпированное господство.

Roles of actors:
1) Josh Hartnett (The Drifter)
2) Demi Moore (Alexandra)
3) Woody Harrelson (The Bartender)
4) Ron Perlman (Nicola)
5) Gackt Camui (Yoshi)
6) Shun Sugata (Uncle)
7) Jordi Mollà (Valentine)
8) Emily Kaiho (Momoko)
9) Kevin McKidd (Killer 2)
10) Shahar Sorek (Killer No. 3 / Mirror Drifter)
11) Fernando Chien (Killer No. 4)
12) Yoshio Iizuka (Killer No.5)
13) Kofi Yiadom (Killer No. 6)
14) Aaron Toney (Killer No. 7)
15) Florian Ciprian (Killer No. 10)
16) Mark Ivanir (Eddie)
17) Maria-Antoaneta Tudor (Brass Knuckle Girl)
18) Andreea Păduraru (Female Assistant)
19) Mike Patton (Narrator)
20) Maxim Esterkin (Nicola Thug #1)
21) Thayr Harris (League Member)


People who worked on the film:
1) Alex McDowell (Co-Producer)
2) Mary Vernieu (Casting)
3) Zach Staenberg (Editor)
4) Terence Blanchard (Original Music Composer)
5) Zigmund Gron (Music Editor)
6) Lynda Armstrong (Hair Designer)
7) Malcolm Stone (Set Decoration)
8) Scott A. Hecker (Supervising Sound Editor)
9) Boaz Davidson (Story)
10) Donna Zakowska (Costume Design)
11) Glenn Garland (Editor)
12) Nava Levin (Producer)
13) Juan Ruiz Anchía (Director of Photography)
14) David Matalon (Executive Producer)
15) Paul Carlin (Digital Intermediate Editor)
16) Keith Calder (Producer)
17) Ram Bergman (Producer)
18) Chris Farmer (Production Design)
19) Michael E. Goldman (Supervising Art Director)
20) Adrian Curelea (Art Direction)
21) Luminita Filimon (Stunts)
22) Eduard Daniel Vraciu (Construction Coordinator)
23) Rick Nathanson (Production Manager)
24) Rick Nathanson (Line Producer)
25) Larnell Stovall (Fight Choreographer)
26) Eric A. Norris (Sound Designer)
27) Maria-Antoaneta Tudor (Stunts)
28) Roxana Andronescu (Stunts)
29) Guy Moshe (Screenplay)
30) Guy Moshe (Director)
31) Kelly Cole (ADR Recordist)
32) Michael Keller (Sound Re-Recording Mixer)
33) Fernando Chien (Stunts)
34) Patrick Cyccone Jr. (Sound Re-Recording Mixer)
35) Nerses Gezalyan (Foley Mixer)
36) Jessica Wu (Producer)
37) Raj Rihal (Concept Artist)
38) Guy Livneh (Second Unit Director of Photography)
39) Guy Livneh (Second Unit Director)
40) Priscilla Elliott (Art Direction)
41) Domnica Circiumaru (Casting)
42) Adrian Popescu (Special Effects Supervisor)
43) Gary A. Hecker (Foley Supervisor)
44) Oana Draghici (Costume Supervisor)
45) Razvan Gheorghiu (Stunts)
46) Chris Brewster (Stunt Double)
47) Radu Stoenescu (Production Assistant)
48) Gabi Cretan (Makeup Artist)
49) Andrea Dardea Tesdall (Makeup & Hair)
50) David Chan Cordeiro (Stunts)
51) Laura Grosu (Extras Casting)
52) Liliana Toma (Extras Casting)
53) Gabriella Németh (Hairstylist)
54) Haruka Hashimoto (Translator)
55) Albertino Matalon (Co-Producer)
56) Matthew G. Zamias (Co-Producer)
57) Anca Perja (Art Direction)
58) Cristina Ghergheli (Wardrobe Assistant)
59) Joel T. Pashby (First Assistant Editor)
60) Gabriel Higgins (Property Master)
61) Cristian Baluta (Property Master)
62) Adina Bucur (Costume Supervisor)
63) Yoshio Iizuka (Utility Stunts)
64) Mihai Alecsa (Construction Coordinator)
65) Liviu Marcu (Sculptor)
66) Daniel Alexandru (Sculptor)
67) Oana Babes (Art Department Coordinator)
68) Anne Porter (Set Designer)
69) Serban Rotariu (Set Designer)
70) Marius Serban Cozma (Boom Operator)
71) Ciprian Dumitrașcu (Stunt Coordinator)
72) Ruxandra Ghițescu (Script Supervisor)
73) Eric D. Christensen (Visual Effects Producer)
74) Tammy S. Lee (Set Designer)
75) Aric Cheng (Set Designer)
76) Thayr Harris (Utility Stunts)
77) Emily Towers (Visual Effects Coordinator)
78) Clayton J. Barber (Stunt Coordinator)
79) Dane Allan Smith (Visual Effects Producer)
80) Dane Allan Smith (Co-Producer)
81) Miguel Rivera (ADR Supervisor)
82) Thomas Machan (Set Designer)
83) Bogdan Stanciu (Steadicam Operator)
84) Cos Aelenei (Still Photographer)
85) Sorin Dinu (Transportation Coordinator)
86) Eusebiu Sirbu (Scenic Artist)
87) Myron Nettinga (Sound Re-Recording Mixer)
88) Alisa Buckley (Unit Publicist)
89) Allen Hartz (ADR Editor)
90) Arjuna Imel (Set Designer)
91) Chad Owens (Set Designer)
92) Rick Hromadka (Sound Designer)
93) Liz Crawford (Visual Effects Producer)
94) Victor DiMichina (Visual Effects Producer)
95) Matthew A. Rubin (Visual Effects Producer)
96) Meghan L. Noble (Visual Effects Editor)
97) Juan Melgoza (Visual Effects Supervisor)
98) Juan Melgoza (Digital Effects Supervisor)
99) Oliver Hotz (Visual Effects Supervisor)
100) Alexey Gusev (Visual Effects Supervisor)
101) Andrei Hazi Barbu (Camera Operator)
102) Toni Cartu (Camera Operator)
103) Daniel Cojanu (Camera Operator)
104) Catalin Kislinger (Camera Operator)
105) Florin Niculae (Gaffer)
106) Radu Bondoc (Video Assist Operator)
107) Alina Dan (Set Costumer)
108) Marisa Clayton (Digital Intermediate Producer)
109) Sharon Watt (Script Supervisor)
110) Chantal Robson (Choreographer)
111) Gabriel Popescu (Unit Production Manager)
112) Andrei Cretan (Focus Puller)
113) Lucian Diaconu (Gaffer)
114) Bill Meadows (Sound Mix Technician)
115) Dione Wood (Visual Effects Producer)
116) Amy Byrne (Makeup & Hair)
117) Corbin Mehl (Digital Compositor)
118) Sarah Beth Shapiro (First Assistant Editor)
119) Paul Drenning (ADR Mixer)
120) Blake Maniquis (Additional Editor)
121) Simona Dinu (Second Assistant Director)
122) Gabi Burlacu (Stunts)
123) Gabriela Gociu (Assistant Makeup Artist)
124) Margo Stefan (Additional Hairstylist)
125) Lupsa Armand (Rigging Gaffer)
126) Aaron Toney (Stunts)
127) Eli Calin (Costume Assistant)
128) Doru Raceala (Utility Stunts)
129) Balázs Novák (Makeup Artist)
130) José Ramón Delgado (First Assistant Camera)
131) Jeff Gomillion (ADR Mixer)
132) Adrian Sandor (First Assistant Camera)
133) Iasar Memedali (Assistant Property Master)
134) David Fogg (Digital Compositor)
135) Adrian Popa (Assistant Set Decoration)
136) Cristian Dragos (First Assistant Camera)
137) Andrei Chiroșcă (ADR Recordist)
138) Stuart Cripps (Digital Compositor)
139) Daniel Pisica (Stunts)
140) Florin Stancu (Stunts)
141) Philip Rogers (ADR Recordist)
142) Ian Bird (Key Grip)
143) Ada Radu (Assistant Makeup Artist)
144) Charlie Watson (First Assistant Director)
145) Mihai Ionita (Stunts)
146) Vlad Iacob (Utility Stunts)
147) Mihai Iliescu (Stunts)
148) Pál Szûrös (Boom Operator)
149) Cătălin Ciutu (Hairstylist)
150) Cristian Batran (Assistant Camera)
151) Liviu Cosor (Electrician)
152) Razvan Paslaru (Key Grip)
153) Valeriu Tomescu (Stunts)
154) Marius Artimon (Stunts)
155) Nicolae Vasilescu (Electrician)
156) Holland Diaz (Stunts)
157) Yumi Takada (Casting)
158) Yutaka Tachibana (Additional Casting)
159) Andrew Chin (Stunt Double)
160) Mihai Busuioc (Production Accountant)
161) Catalin Ciobanu (Electrician)
162) Mac Ruth (Production Sound Mixer)
163) Iulian Bostănaru (Construction Coordinator)
164) Dorin Zaharia (Stunts)
165) Derek Pippert (Foley)
166) Terry Garcia (Assistant Sound Editor)
167) Adrian Ion (Electrician)
168) Roy Seeger (Assistant Sound Editor)
169) Ralf Koch (Stunts)
170) Justin Eaton (Stunts)
171) Justin Eaton (Stunt Double)
172) Mark Taylor (Second Unit First Assistant Director)
173) Kurt Lawson (Compositor)
174) Ionut Lupulescu (First Assistant Camera)
175) Octavian Golgot (Key Rigging Grip)
176) Daniela Soare (Extras Casting Coordinator)
177) Nathaniel West (Concept Artist)
178) Dale Wyatt (Dialogue Coach)
179) Neil D'Monte (Storyboard Artist)
180) Randy Little (Compositing Supervisor)
181) Carmen Stefan (Costume Assistant)
182) Andrei Vintileanu (Stunts)
183) Romeo Racman (Grip)
184) Alex Cosma (Lighting Technician)
185) Dragos Badea (Assistant Camera)
186) Nicoleta Toader (Hairstylist)
187) Nicolae Stoica (Stunts)
188) Cosmin Fericeanu (Steadicam Operator)
189) Daniel Cosor (Electrician)
190) Anton George (Grip)
191) Aurelian Stoica (Grip)
192) Catalin Stoica (Dolly Grip)
193) Steve Mihaylov (CG Supervisor)
194) Shane Christopher Wicklund (Digital Compositor)
195) Jotham Herzon (Pre-Visualization Supervisor)
196) Uri Mossinsohn (Production Supervisor)
197) Filip Ciprian Florian (Stunts)
198) Paul Kirsch (Digital Compositor)
199) Doroftei Anis (Casting Coordinator)
200) Toby Newell (Compositor)
201) Ciobanu Alin (Electrician)
202) James Andrew Haven (Second Assistant Director)
203) Andreea Dumitrescu (Assistant Hairstylist)
204) Alina Stefan (Assistant Makeup Artist)
205) Cristina Temelie (Hairstylist)
206) Grigore Maria (Makeup Artist)
207) Mielu Moldoveanu Constantin (Assistant Camera)
208) Sandu Constantin (Electrician)
209) Catalin Nicolae (Electrician)
210) Andrei Badescu (Grip)
211) Dumitru Drăguț (Key Grip)
212) Andreea Rotariu (Costume Assistant)
213) Erika Lilienthal Gage (Costume Assistant)
214) Elena Manea (Costume Assistant)
215) Constantin Dinu (Boom Operator)
216) Florin Dumitru (Boom Operator)
217) Serbanescu Iulian (Boom Operator)
218) Tyler Cote (Compositor)
219) Dan Knight (Compositor)
220) Jason Arrieta (Digital Compositor)
221) Michael L. Clarke (Digital Compositor)
222) Dmitry Ushanov (Digital Effects Supervisor)
223) Chris Harding (Visual Effects Coordinator)
224) Christian Stoica (Assistant Editor)
225) John M. Campbell (Epk Director)
226) Cristi Hulea (Production Assistant)
227) Bianca Lucia Rus (Production Assistant)
228) Radu Vaida Muntean (Production Assistant)
229) Simina Cosma (Production Secretary)
230) Cincan Daniel (Stunts)
231) Musina Constantin-Justin (Stunts)
232) Cristian Mihai Chirila (Stunts)
233) Novacescu Calin (Stunts)
234) Radu-Gabriel Alexandrescu (Stunts)