Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Titragan zamin: Shriker oroli
  • Joylandi: 11.02.2023
  • Sifat: FullHD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Titragan zamin: Shriker oroli Uzbek tilida O'zbekcha 2020 tarjima kino 4K UHD skachat Boy o'yinchi xavfli kubok ovlash uchun kurort oroliga graboidlarni yashirincha olib o'tgan. Burt Gummer esa yana dunyoni bu jonzotlardan qutqarishga majbur bo'ladi.
Богатенький плейбой незаконно завёз грабоидов на курортный остров, чтобы устроить опасную трофейную охоту. И Бёрт Гаммер вынужден снова спасать мир от этих тварей.

Roles of actors:
1) Michael Gross (Burt Gummer)
2) Jon Heder (Jimmy)
3) Jackie Cruz (Freddie)
4) Richard Brake (Bill)
5) Caroline Langrishe (Jas)
6) Cassie Clare (Anna)
7) Sahajak Boonthanakit (Mr. Bowtie)
8) David Asavanond (Pretty Boy)
9) Alexander Winters (Burly Hunter)
10) Randy Kalsi (Wall Street)
11) Niko Rusakov (Steve)
12) Anthony Bear Williams (Mohawk)
13) Aukrawut Rojaunawat (Parkour Boy)
14) Iris Park (Researcher Iris)
15) Ron Smoorenburg (Tough Hunter)


People who worked on the film:
1) Don Michael Paul (Screenplay)
2) Don Michael Paul (Director)
3) Gillian Hawser (Casting)
4) Vanick Moradian (Editor)
5) Todd Williams (Producer)
6) Chris Lowenstein (Executive Producer)
7) Surasak Warahitcharoen (Wardrobe Coordinator)
8) Nopphadol Arkart (Production Design)
9) Frederik Wiedmann (Music)
10) Charles Maynes (Sound Designer)
11) Charles Maynes (Supervising Sound Editor)
12) Jeff Gerrard (Casting)
13) Brian Brightly (Screenplay)
14) Brian Brightly (Story)
15) Heath Ryan (Post Production Supervisor)
16) Saithip Boonyasomphop (Script Supervisor)
17) Chris Foster (Music Editor)
18) Alexander Krumov (Director of Photography)
19) Alexander Krumov ("A" Camera Operator)
20) Cameron Hallenbeck (Visual Effects Editor)
21) Victor Trichkov (Visual Effects Producer)
22) David Allen Cluck (Production Supervisor)
23) Richie Moore (Second Unit Director of Photography)
24) Richie Moore ("C" Camera Operator)
25) Chantra Wongsrikaew (First Assistant "A" Camera)
26) Ivan Grozev (Digital Compositor)
27) Alexander Gunn (Special Effects Supervisor)
28) Georg Peter Mueller (Digital Imaging Technician)
29) Kevin Godkin (Armorer)
30) Peter Bawiec (Supervising Sound Editor)
31) Peter Bawiec (Dialogue Editor)
32) Nittaya Boonkao (Costume Supervisor)
33) Taylor Westerfield (ADR Recordist)
34) Adrian Lim (Animation Supervisor)
35) Wattana Kuasong (First Assistant "B" Camera)
36) Nikorn Poonperm (Gaffer)
37) Jason Knutzen (Digital Intermediate Colorist)
38) Jason Knutzen (Online Editor)
39) Yavor Asenov (Digital Compositor)
40) Treenuch Aerawan (Second Assistant "B" Camera)
41) Jacek Wiśniewski (Foley Artist)
42) Thitinun Lerdkijsakul ("B" Camera Operator)
43) Filip Stefanowski (Foley Mixer)
44) Natalia Lubowiecka (Foley Editor)
45) Chanon Amorntatpong (Second Assistant Director)
46) Tesakarn Laopakdee (Key Grip)
47) Keyan Safyari ("D" Camera Operator)
48) Simon Davey (Special Effects Technician)
49) Brynley Cadman (Visual Effects Supervisor)
50) Todor Velev (Visual Effects Supervisor)
51) Apinat 'Obb' Siricharoenjit (Unit Production Manager)
52) Methavee Wutthithien (Costume Designer)
53) Diana Ivanova (Digital Compositor)
54) Natthapon Munlahut (Set Dresser)
55) Maytee Srisawat (Set Decoration)
56) Keerati Sumlee (Construction Manager)
57) Olarn Tritham (Property Master)
58) Pravee Niumskul (Storyboard Artist)
59) Krittabhat Khieolek (First Assistant "C" Camera)
60) Phisit Komolwanich (First Assistant "D" Camera)
61) Sarawut Parlee (Second Assistant "A" Camera)
62) Dontr Hadjarauy (Second Assistant "C" Camera)
63) Natthakit Thaingamsin (Second Assistant "D" Camera)
64) Pramote Jariyathammakorn (Drone Cinematographer)
65) Jirapat Chaysaeng (Drone Pilot)
66) Jirathit Saengavut (Still Photographer)
67) Rittchai Cheepho (Boom Operator)
68) Kriangkai Intachai (Best Boy Grip)
69) Mathut Siripokakul (Location Manager)
70) Phuwadon Taweeboon (Special Effects Coordinator)
71) Surin Kaenthong (Pyrotechnician)
72) Pramoht Addsakul (Armory Coordinator)
73) Montri Kersap (Seamstress)
74) Montri Kersap (Ager/Dyer)
75) Adithep Klangdee (Seamstress)
76) Naphol Pramoonpong (Assistant Hairstylist)
77) Narong Intaramongkol (Assistant Hairstylist)
78) Lit Thoobhom (Key Hair Stylist)
79) Makorree Waekaji (Key Makeup Artist)
80) Wahritthon Promsaka Na Sakonnakorn (Assistant Makeup Artist)
81) Rattee Pitisuriyasak (Assistant Makeup Artist)
82) Inthira Limthao (Casting)
83) Tachinee Thinnakornvisan (Casting Assistant)
84) David Kerr (Casting Assistant)
85) Stefan Chanev (Production Accountant)
86) Natthawan Uephahurat (Production Accountant)
87) Desislava Krasteva (First Assistant Accountant)
88) Sutasinee Uaphahurat (First Assistant Accountant)
89) Supavadee Preecharpurmprasit (Production Coordinator)
90) Phongtep Aubonwannee (Unit Manager)
91) Pavel Pehlivanov (CG Artist)
92) Alexander Penev (CG Artist)
93) Rositsa Kostova (CG Artist)
94) Stoyan Cholakov (CG Artist)
95) Lyubomir Doychinov (CG Artist)
96) Georgi Pepelanov (CG Artist)
97) Timucin Ozger (CG Artist)
98) Songyot Phetlam (Swing)
99) Att Pun-O-Soth (Swing)
100) Nopadol Puntakerngamorn (First Assistant Director)
101) Chanokmart Puechponsub (Art Department Coordinator)
102) Chatree Phakeeyart (Electrician)
103) Saksit Srisomchai (Electrician)
104) Thongyuk Huadon (Electrician)
105) Kitipor Mayare (Electrician)
106) Kobchai Srikhram (Electrician)
107) Pinakorn Silmaneepan (Grip)
108) Sirichot Pajan (Grip)
109) Boonyarit Chuenphongsa (Grip)
110) Mark Douglas (Special Effects Technician)
111) Chanapong Petchana (Special Effects Technician)
112) Wanchai Chenchuluk (Special Effects Technician)
113) Paibool Thanatheerawanich (Special Effects Technician)
114) Surakit Chuenchulak (Special Effects Technician)
115) Prasit Hemachai (Special Effects Technician)
Ko'proq o'qish >