Yangi mp3lar
Yuklash
  • Kino nomi: Tug'ilmagan
  • Joylandi: 05.02.2023
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Tug'ilmagan ujas kino Uzbek tilida 2009 O'zbekcha tarjima film Full HD skachat Keysi Bell onasini tashlab ketganidan nafratlanardi. Ammo, tushunarsiz voqea sodir bo'lganda, Keysi onasi nima uchun ketganini tushunadi. Dahshatli tushlar va yovuz ruhning borligidan azob chekib, u uni qutqara oladigan yagona odamga - tajribali ruhiy maslahatchiga, shuningdek, Sendak ismli taniqli zo'ravonga murojaat qiladi.
Кейси Белл ненавидела свою мать за то, что та ее бросила. Но, когда начинает твориться необъяснимое, Кейси понимает, почему мама ушла. Измученная кошмарами и присутствием злого духа, она обращается к единственному человеку, который, возможно, способен ее спасти — опытному советчику по спиритуальным вопросам, а также известному экзорцисту по имени Сендак.

Roles of actors:
1) Odette Annable (Casey Beldon)
2) Cam Gigandet (Mark Hardigan)
3) Gary Oldman (Rabbi Joseph Sendak)
4) Idris Elba (Arthur Wyndham)
5) James Remar (Gordon Beldon)
6) Ethan Cutkosky (Barto Kozma)
7) Meagan Good (Romy Marshall)
8) Jane Alexander (Sofi Kozma)
9) Carla Gugino (Janet Beldon)
10) Atticus Shaffer (Matty Newton)
11) C.S. Lee (Dr. Lester Caldwell)
12) Rhys Coiro (Mr. Shields)
13) Michael Sassone (Eli Walker)
14) Rachel Brosnahan (Lisa)
15) Craig J. Harris (Rick Hesse)
16) Kymberly Mellen (Gail Newton)
17) Brian Boland (Roger Newton)
18) Roslyn Alexander (Evelyn)
19) Marssie Mencotti (Mrs. Byrne)
20) Braden Moran (Joseph Mengele)
21) Savannah Walker (Young Casey Beldon)
22) Alexis Wade (Young Sofi Kozma)
24) Kenya Drew (Student)


People who worked on the film:
1) Michael Bay (Producer)
2) David S. Goyer (Director)
3) David S. Goyer (Writer)
4) Jane Alderman (Casting)
5) Christine Wada (Costume Design)
6) Juel Bestrop (Casting)
7) Andy Potvin (Dolby Consultant)
8) Jeff Betancourt (Editor)
9) Ramin Djawadi (Music)
10) Andrew Form (Producer)
11) Bradley Fuller (Producer)
12) James Hawkinson (Director of Photography)
13) Jennifer Rudnicke (Casting)
14) Mickie Paskal (Casting)
15) Seth Yanklewitz (Casting)
16) Stefan Sonnenfeld (Digital Intermediate)
17) William R. Nielsen Jr. (Camera Operator)
18) Albert Gasser (Sound Effects Editor)
19) Craig Jackson (Production Design)
20) Dominic Mango (Key Hair Stylist)
21) Stephen Hunter Flick (Sound Effects Editor)
22) Kate Caldwell (Casting Associate)
23) Gary Baugh (Art Direction)
24) David Lee Fein (Foley)
25) Peter Iovino (Still Photographer)
26) Marcie Friedman (Art Department Coordinator)
27) John Joseph Thomas (Sound Effects Editor)
28) Leo J. Napolitano (Camera Operator)
29) Mary 'Dugan' Buono (Hairstylist)
30) Desi Wolff (Set Decoration)
31) Suzi Ostos (Makeup Department Head)
32) Sukari McGill (Costume Supervisor)
33) Jennifer Stone (Costume Supervisor)
34) Nathan McGuinness (Visual Effects Supervisor)
35) Hilda Hodges (Foley)
36) Piero Mura (Sound Effects Editor)
37) Mark Gordon (Dialogue Editor)
38) Mitchell S. Drain (Visual Effects Supervisor)
39) Sherry Gallarneau (Script Supervisor)
40) Gary Hatfield (Camera Operator)
41) Shannon Erbe (Music Editor)
42) Kurt E. Soderling (Aerial Director of Photography)
43) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
44) Aaron Glascock (Supervising Sound Editor)
45) Aaron Glascock (Sound Re-Recording Mixer)
46) Curt Schulkey (Supervising Sound Editor)
47) Curt Schulkey (Sound Re-Recording Mixer)
48) Kira Roessler (Dialogue Editor)
49) Mike Chiado (Digital Intermediate)
50) Des Carey (Digital Intermediate)
51) Missy Papageorge (Digital Intermediate)
52) Tyler Osman (Construction Coordinator)
53) Joel Dougherty (Sound Effects Editor)
54) Piotr Karwas (CG Supervisor)
55) Jamie Rush (Costume Coordinator)
56) Joseph Guerino (Rigging Gaffer)
57) Lisa Jelic (Makeup Artist)
58) Mike Warner (3D Animator)
59) Joe Pestana (Digital Intermediate)
60) Kimberly Covate (Visual Effects Producer)
61) Frank Spiziri (Visual Effects Coordinator)
62) Scott Thiele (Dolly Grip)
63) Byron Wilson (Dialogue Editor)
64) John D. Milinac (Special Effects Supervisor)
65) Alex Romano (Digital Intermediate)
66) Cortland Boyd (Key Grip)
67) Spring Aspers (Music Supervisor)
68) Valerie Davidson (Foley Editor)
69) Anthony J. Lullo (Chief Lighting Technician)
70) J. Cody Baker (Digital Intermediate)
71) Melissa Pryor (Casting Associate)
72) Nathan Gunn (First Assistant Editor)
73) William D'Ambra (Property Master)
74) Karl Dondlinger (Boom Operator)
75) Aimee Lippert (Key Makeup Artist)
76) Steven R. Wojcik (Camera Operator)
77) Mark Purkart (Dolly Grip)
78) Fernando M. Briones (Rigging Grip)
79) Stephen Durenberger (Rigging Grip)
80) Marc Schneider (Rigging Grip)
81) Timothy Troy (Rigging Grip)
82) Darryl Johnson (Rigging Grip)
83) Valerie Magoon (Casting Associate)
84) Lizzie Cook (Assistant Costume Designer)
85) Nicole Bernardi-Reis (Costume Coordinator)
86) Claire Connelly (Costume Coordinator)
87) Kelly Pasek (Set Costumer)
88) Amanda Vinopal (Set Costumer)
89) Michael Franck (Pilot)
90) Craig Van Dyke (3D Animator)
91) Mike Boggs (Digital Intermediate)
92) Dan Goslee (Digital Intermediate)
93) Chocez Peterson (Digital Intermediate)
94) Johnna Chism (First Assistant Sound Editor)
95) John S. Robertson (Rigging Grip)
96) Rudra Banerji (Production Office Assistant)
97) Matt Miller (Casting Associate)