Yangi mp3lar
Yuklash
  • Kino nomi: Konstantin: Maxluqlar ovchisi
  • Joylandi: 25.12.2022
  • Sifat: HD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Konstantin: Maxluqlar ovchisi / Constantin: Zulmat hukmdori Uzbek tilida O'zbekcha 2004 tarjima kino Full HD skachat Jon Konstantin nafaqat do'zaxga tashrif buyurishga, balki qaytib kelishga ham muvaffaq bo'ldi. E'tirozli iste'dod bilan tug'ilgan - odamlar qiyofasida er yuzida aylanib yuradigan farishtalar va jinlar aralashmasini tanib olish qobiliyati - Konstantin sharoit bosimi ostida o'z joniga qasd qilishga harakat qiladi, shunchaki og'riqli vahiylardan xalos bo'ladi. Lekin muvaffaqiyatsiz. O'z irodasiga qarshi tirilib, u yana tiriklar dunyosida o'zini topadi.
Джону Константину удалось не только побывать в аду, но и вернуться обратно. Родившись с неугодным самому себе талантом — способностью распознавать помесь ангелов и демонов, которые бродят по земле в облике людей, — Константин под давлением обстоятельств пытается совершить самоубийство, лишь бы избавиться от мучительных видений. Но неудачно. Воскрешенный против собственной воли он снова оказывается в мире живых.

Roles of actors:
1) Keanu Reeves (John Constantine)
2) Rachel Weisz (Angela Dodson / Isabel Dodson)
3) Shia LaBeouf (Chas Kramer)
4) Djimon Hounsou (Midnite)
5) Max Baker (Beeman)
6) Pruitt Taylor Vince (Father Hennessy)
7) Gavin Rossdale (Balthazar)
8) Tilda Swinton (Gabriel)
9) Peter Stormare (Lucifer)
10) Jesse Ramirez (Scavenger)
11) José Zúñiga (Detective Weiss)
12) April Grace (Dr. Leslie Archer)
13) Larry Cedar (Vermin Man)
14) Francis Guinan (Father Garret)
15) Suzanne Whang (Mother)
16) Jhoanna Trias (Possessed Girl)
17) Alice Lo (Old Woman)
18) Nicholas Downs (Church Attendant)
19) Tanoai Reed (Midnite Bouncer)
20) Quinn Buniel (10 Year-Old Constantine)
21) Ann Ryerson (Old Woman on Bus)
22) Stephanie Fabian (Molly's Server)
23) Connor Dylan Wryn (Teenage Constantine)
24) Laz Alonso (Morgue Security Guard)
25) Jeremy Ray Valdez (Liquor Store Clerk Nico)
26) Jose Molina (Scavenger #2)
27) Barbara Pilavin (Old Woman on Bus (Demon))
28) C.W. Pyun (Korean Man)
29) Sharon Omi (Female Tenant)
30) Edward J. Rosen (Liquor Store Clerk)
31) John Gipson (Smoking Man)
32) Roberto Kawata (Police Officer)
33) Michelle Monaghan (Ellie (uncredited))


People who worked on the film:
1) Naomi Shohan (Production Design)
2) David Lazan (Art Direction)
3) Klaus Badelt (Original Music Composer)
4) Denise Chamian (Casting)
5) Philippe Rousselot (Director of Photography)
6) Louise Frogley (Costume Design)
7) Christopher Allen Nelson (Special Effects Makeup Artist)
8) Akiva Goldsman (Producer)
9) Colin Strause (Visual Effects Supervisor)
10) Greg Strause (Visual Effects Supervisor)
11) Brian Tyler (Original Music Composer)
12) Brian Tyler (Conductor)
13) Lauren Shuler Donner (Producer)
14) Francis Lawrence (Director)
15) Kevin Brodbin (Screenplay)
16) Kevin Brodbin (Story)
17) Frank A. Cappello (Screenplay)
18) Michael Uslan (Producer)
19) Erwin Stoff (Producer)
20) Benjamin Melniker (Producer)
21) Lorenzo Di Bonaventura (Producer)
22) Gilbert Adler (Executive Producer)
23) Michael Aguilar (Executive Producer)
24) Cherylanne Martin (Unit Production Manager)
25) Cherylanne Martin (Co-Producer)
26) Josh McLaglen (Co-Producer)
27) Josh McLaglen (First Assistant Director)
28) Wayne Wahrman (Editor)
29) Douglas A. Mowat (Set Decoration)
30) Robert Fechtman (Assistant Art Director)
31) Barney Burman (Makeup Artist)
32) Kenny Alexander (Stunts)
33) Skip Lievsay (Supervising Sound Editor)
34) Craig Berkey (Sound Effects Editor)
35) Chad Stahelski (Fight Choreographer)
36) R. A. Rondell (Stunt Coordinator)
37) Matthew J. Birch (Production Supervisor)
38) Randy Bricker (Visual Effects Editor)
39) Caitlin McKenna (ADR Voice Casting)
40) Jeff Cutter (Still Photographer)
41) Jeff Cutter (Additional Photography)
42) Stan Winston (Special Effects Makeup Artist)
43) Jason Sweers (Assistant Art Director)
44) Steve Artmont (Makeup Artist)
45) David Loitz (Set Dresser)
46) Casey O'Neill (Stunt Double)
47) Wolfram de Marco (Additional Music)
48) Joel Harlow (Key Makeup Artist)
49) Susan Hegarty (Dialect Coach)
50) Brian Crane (Best Boy Electric)
51) Troy Porter (ADR Mixer)
52) Gary Krause (Music Editor)
53) Robin Slater (Makeup Artist)
54) Aaron Cohen (Visual Effects)
55) Steven Schwartz (Set Designer)
56) Ve Neill (Makeup Department Head)
57) Stephen Hunter Flick (Sound Effects Editor)
58) Charles Maynes (Sound Designer)
59) Susan Germaine (Hair Department Head)
60) Suzan Wexler (Assistant Art Director)
61) Scout Masterson (Casting Associate)
62) Harald Belker (Production Illustrator)
63) Tom Hammock (Art Department Assistant)
64) John Roesch (Foley Artist)
65) Enfys Dickinson (Creative Producer)
66) Ilyse A. Reutlinger (Post Production Supervisor)
67) Armen Ksajikian (Musician)
68) Anthony Leonardi III (Creature Design)
69) Tim Rigby (Stunts)
70) John Joseph Thomas (Foley Supervisor)
71) Jack English (Gaffer)
72) John Rosengrant (Makeup Supervisor)
73) Garet Reilly (Key Costumer)
74) Robert Q. Mathews (Costume Supervisor)
75) George Hull (Concept Artist)
76) Daryl B. Kell (Music Editor)
77) Patricio A. Libenson (Sound Effects Editor)
78) Ray Maxwell (Propmaker)
79) David E. Campbell (Sound Re-Recording Mixer)
80) Gregg Rudloff (Sound Re-Recording Mixer)
81) Nicholas Brooks (VFX Artist)
82) John T. Reitz (Sound Re-Recording Mixer)
83) Joe Lisanti (Music Editor)
84) Brooks Baldwin (Dialect Coach)
85) Cuitlahuac Morales Velazquez (Sculptor)
86) Susannah Carradine (Assistant Set Decoration)
87) Andrew M. Siegel (Assistant Property Master)
88) Allen Hall (Special Effects Coordinator)
89) Michael J. Broomberg (Foley Artist)
90) Joe Ondrejko (Construction Coordinator)
91) Susan Dudeck (Dialogue Editor)
92) Stan Tropp (Set Designer)
93) Jeremy Peirson (Sound Designer)
94) John P. Fasal (Sound Effects Editor)
95) Ian Hunter (Visual Effects Supervisor)
96) Michael Meagher (Visual Effects Producer)
97) Bob Moore Jr. (Set Costumer)
98) Molly Allen (Location Manager)
99) Mike Justus (Utility Stunts)
100) Gregory D. Liegey (Digital Effects Supervisor)
101) Richard Foreman Jr. (Still Photographer)
102) Andrew Taylor (Key Grip)
103) Alyson Dee Moore (Foley Artist)
104) Craig Lietzke (Picture Car Coordinator)
105) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
106) William J. Law III (Set Designer)
107) Julia Neighly (Visual Effects Coordinator)
108) Candace Neal (Key Hair Stylist)
109) Neal Norton (Second Unit Director of Photography)
110) Monica Haynes (Costumer)
111) Brett C. Smith (Set Dresser)
112) Erik Rogers (Digital Intermediate Producer)
113) Constantine Sekeris (Conceptual Design)
114) Craig Hayes (Visual Effects Supervisor)
115) Michael L. Fink (Visual Effects Supervisor)
116) Michael L. Fink (Second Unit Director)
117) Nicholas Hasson (Digital Intermediate Editor)
118) Huston Beaumont (Rigging Grip)
119) Denise Davis (Visual Effects Producer)
120) Judith Jennings (Studio Teachers)
121) Charles Kern (Painter)
122) William Groebe (Animation)
123) Mark Johnston (Sound Recordist)
124) Richard Schoen (Key Costumer)
125) Ginger Damon (Hairstylist)
126) Carla S. Nemec (Art Department Coordinator)
127) William Gideon (Construction Foreman)
128) Kirk Corwin (Property Master)
129) Ulrika Akander (Dialogue Editor)
130) James Morioka (Sound Effects Editor)
131) Michael J. Benavente (ADR Supervisor)
132) Simon Allen (Animation Supervisor)
133) Mark Shoaf (CG Supervisor)
134) Greg Juby (Visual Effects Supervisor)
135) David Lingenfelser (Visual Effects Supervisor)
136) Janet Yale (Visual Effects Producer)
137) Jason Heapy (Visual Effects Producer)
138) Amy Hollywood Wixson (Visual Effects Producer)
139) Donna Langston (Visual Effects Producer)
140) Tiffany Smith (Visual Effects Producer)
141) Ann Podlozny (Visual Effects Producer)
142) Demetrius Leal (Visual Development)
143) Timothy Roarke (Camera Operator)
144) Michael-Ryan Fletchall (Camera Operator)
145) Mark La Bonge (Camera Operator)
146) Mark La Bonge (Steadicam Operator)
147) Seth Kotok (Additional Camera)
148) Jarred Waldron (Gaffer)
149) Juan Morse (Gaffer)
150) Dennis J. Lootens (Rigging Gaffer)
151) Marina Marit (Set Costumer)
152) Nancy Smytka (Set Costumer)
153) Gordon Antell (First Assistant Editor)
154) Bernice Culbertson (Transportation Coordinator)
155) Dan Marrow (Transportation Coordinator)
156) Kristin Dehnert (Location Manager)
157) Douglas S. McClintock II (Location Manager)
158) Paulette Osorio (Unit Publicist)
159) Jackie Brady Baugh (Production Accountant)
160) Eric Ramirez (Set Dresser)
161) Joel Dougherty (First Assistant Sound Editor)
162) Greg ten Bosch (Assistant Sound Editor)
163) Joel Sevilla (Lead Animator)
164) Chris Ryan (CG Artist)
165) Joe Dorn (ADR Editor)
166) Teressa Hill (Hairstylist)
167) Eric Pender (CG Artist)
168) Chuck Duke (Animation)
169) Howard R. Campbell (Lighting Technician)
170) James W. Brown (Animation)
171) Brian Mendenhall (Animation)
172) Randy Goux (Digital Effects Supervisor)
173) Robert Elhai (Orchestrator)
174) Mary Jo Lang (Foley Mixer)
175) Sandra Bojin-Sedlik (Costumer)
176) Lawrence Decker (Special Effects Technician)
177) Kent Demaine (Creative Director)
178) Ryan Hopkins (Visual Effects Technical Director)
179) Chris F. Moore (Visual Effects)
180) Bryan Booth (Electrician)
181) Eddie G. Gutierrez (Rigging Grip)
182) Robert Spurlock (Visual Effects)
183) Mike Massa (Stunt Driver)
184) Catherine Liebig (Costumer)
185) Frank Toro (Pyrotechnician)
186) Jeff Khachadoorian (Special Effects Technician)
187) Jeff Ogg (Special Effects Technician)
188) Mark Edwards (Visual Effects Coordinator)
189) Ellen Falguiere (Costumer)
190) Paul Luther Jackson (Swing)
191) Willie D. Burton (Sound Mixer)
192) J. Elizabeth Ingram (Assistant Production Coordinator)
193) Paul Postal (Electrician)
194) Ralph Bertelle (Production Coordinator)
195) Mark Edwards (Visual Effects Coordinator)
196) Dena Berman (Casting Assistant)
197) Raymond Bulinski (Craft Service)
198) James Babineaux (Assistant Chief Lighting Technician)
199) John Cassella (CG Artist)
200) Nathan Abbot (I/O Supervisor)
201) Greg Abbas (Researcher)
202) Paul Detlefson (Set Dresser)
203) Mark Scoon (Executive In Charge Of Production)
204) Michael Cassidy (First Assistant Camera)
205) Christopher Warren (VFX Director of Photography)
206) John S. Campbell (Rigging Grip)
207) Eric Putz (Telecine Colorist)
208) James D. Tittle (Visual Effects Coordinator)
209) Yoshiya Yamada (Modelling Supervisor)
210) Amy Garback (CG Artist)
211) Leigh-Alexandra Jacob (Lead Painter)
212) Shane Mahan (Makeup Supervisor)
213) Dan Cayer (Compositing Supervisor)
214) Elizabeth C. Camp (Set Production Assistant)
215) Bobby Mara (Propmaker)
216) Chris Haney (Visual Effects)
217) R. Dana Harlow (Grip)
218) Valerie Laven-Cooper (Costumer)
219) Kelly Diehl (Libra Head Technician)
220) Joey Genitempo (Set Painter)
221) Sarah Bourgeois (Assistant Sound Editor)
222) Joe Henke (Animation Supervisor)
223) Patrick Phillips (Visual Effects)
224) Jamie Baxter (Matte Painter)
225) Michael Dronge (Rigging Grip)
226) Lance Mancuso (Set Medic)
227) Adam Lisagor (Visual Effects Coordinator)
228) Luciano Blotta (Video Assist Operator)
229) Rich Andrade (Set Dresser)
230) Trevor Goring (Storyboard Artist)
231) Mo Henry (Negative Cutter)
232) Stephen Thorp (Electrician)
233) Darryl Humber (Dolly Grip)
234) C. Alan Rawlins (Key Grip)
235) Darin Rivetti (Second Unit First Assistant Director)
236) Chris Paizis (Matchmove Supervisor)
237) Rick Kelly (Second Assistant Director)
238) Gary Abrahamian (Lead Animator)
239) Lindsey Gary (Art Department Assistant)
240) Daragh Byrne (Carpenter)
241) Robert Lamkin (Chef)
242) Mark Valdez (Driver)
243) Laraine Moniz (Post Production Assistant)
244) Rob McCabe (Stand In)
245) Randy Burke (Transportation Captain)
246) Chad Moore (Transportation Co-Captain)
247) Dave Hussey (Color Timer)
248) Haskell Friedman (Lighting Artist)
249) Brian Brecht (Production Manager)
250) Rob Cunningham (Boom Operator)
251) Jared Rosen (24 Frame Playback)
252) John R.A. Benson (Digital Compositors)
253) James Reedy (Special Effects Supervisor)
254) Matt Heimlich (Mechanical Designer)
255) Pat O'Mara (Grip)
256) Valerie T. O'Brien (Key Costumer)
257) Fred O'Connor (Propmaker)
258) Tracy Dixon (Extras Casting)
259) Robert J. Reilly (Key Rigging Grip)
260) Eric Budlong (Grip)
261) Karin Silvestri (Stunts)
262) Bryan Fletchall (Techno Crane Operator)
263) Ryan Lastimosa (VFX Artist)
264) Frank R. Sims (Rigging Grip)
265) James Straus (Animation)
266) Eric Gotthelf (ADR Mixer)
267) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
268) Dovi Anderson (Lead Animator)
269) John 'JD' Daniel (Modeling)
270) Stephanie C. Lee (Visual Effects Coordinator)
271) Michael Kitchen (Animation)
272) Ante Dugandzic (Special Effects Technician)
273) Steven Ladish (Set Dresser)
274) James L. Eddy (Set Dresser)
275) Natasha Delahunt (Production Assistant)
276) Michael Franco (Electrician)
277) Maria Battle Campbell (Second Second Assistant Director)
278) Riko Schatke (Best Boy Grip)
279) Brian Ducharme (VFX Artist)
280) Kevin Romond (Visual Effects Technical Director)
281) Jose Samson (Modeling)
282) Todd Labonte (Animation)
283) Anthony Lucero (Visual Effects)
284) Nina Padovano (Costumer)
285) Michael Kay (Special Effects Technician)
286) Xiomara Comrie (Assistant Camera)
287) Alonzo Ruvalcaba (Head of Production)
288) Donald Fly (General Manager)
289) Deborah Thomas (Data Wrangler)
290) Vesper Burnett (Extras Casting Assistant)
291) Taffy Schweickhardt (Payroll Accountant)
292) Ron Crabb (Matte Painter)
293) Michael P. Twombly (Production Secretary)
294) Parry Willard (Special Effects Technician)
295) Rachel Swenson (Assistant Location Manager)
296) Jeffrey Pollack (Music Consultant)
297) Kami Calevro (Second Assistant Accountant)
298) Jamie Rama (Costume Illustrator)
299) Pamela Elliott (Special Effects Assistant)
300) Jim Charmatz (Character Designer)
301) Bronwyn Shields (Assistant Editor)
302) Kathy Liska (Executive Assistant)
303) Michael Lagnese (Key Set Production Assistant)
304) Lee Hahn (Production Assistant)
305) Kane Brassington (Rotoscoping Artist)
306) Joshua Cordes (Lead Animator)
307) April Kelley (Camera Loader)
308) Zachary Kamen (Production Assistant)
309) Gene Hara (Electrician)
310) A Perfect Circle (Music)
311) Zack Heath (Art Department Assistant)
312) Janusz Tokarzewski (Sound Engineer)
313) Csaba László Eröss (Special Effects Assistant)
314) Erik A. Erichsen (Electrician)
315) Frank Musitelle (Greensman)
316) Dan Dixon (Modeling)
317) Chris Hall (Visual Effects Coordinator)
318) Rick Glenn (Animation Supervisor)
319) Thomas E. Lee (Rigging Grip)
320) Gregg Kawecki (Production Assistant)
321) Pamela Rittelmeyer (Assistant Camera)
322) Gary Lowrance (Electrician)
323) Sean O'Connor (Compositing Supervisor)
324) Brian Johnson (Art Department Assistant)
325) Jim Meyer (Propmaker)
326) David A. Parks (Electrician)
327) Chis Rountree (Grip)
328) Vince Onken (Rigging Grip)
329) Janice Kavanagh (Makeup Artist)
330) Jason Armstrong (Animation)
331) Kyle Yamamoto (CG Artist)
332) John Stillman (Compositing Supervisor)
333) David 'Grue' Debry (CG Supervisor)
334) Christopher J. Eng (Modeling)
335) Jericho Green (Modeling)
336) Paul Zinnes (Modeling)
337) Ross Nakamura (Rotoscoping Artist)
338) Scott Kinsey (VFX Artist)
339) Beth Howe (Visual Effects Coordinator)
340) Kristy King (Visual Effects Coordinator)
341) Jack Jennings (Special Effects Technician)
342) Jack Dubnicek (Production Assistant)
343) Juliana FauntLeRoy (Production Assistant)
344) Nate Ruegger (Production Assistant)