Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: Vikinglar
  • Joylandi: 04.11.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Vikinglar - Bir guruh vikinglar kemasi dahshatli bo'ronda cho'kib ketganidan so'ng, dushman chizig'i orqasida qirg'oqqa cho'kib qolgan. Ularning omon qolish uchun yagona imkoniyati Vikinglar turar joyiga yo'l topishdir. Ammo buning uchun ular hech qachon bo'lmagan notanish va dushman erlarni kesib o'tishlari kerak.

Группа викингов оказалась выброшенной на побережье в тылу врага после того, как в ужасном шторме их судно пошло ко дну. Их единственный шанс выжить — это найти путь к поселению викингов. Но для этого им придется пересечь незнакомые и враждебные земли, на которых они никогда не были.

Roles of actors:
1) Ryan Kwanten (Conall)
2) James Norton (Bjorn)
3) Ed Skrein (Hjorr)
4) Tom Hopper (Asbjorn)
5) Charlie Murphy (Inghean)
6) Leo Gregory (Jorund)
7) Ken Duken (Thorald)
8) Anatole Taubman (Bovarr)
9) Darrell D'Silva (Gunnar)
10) Nic Rasenti (Gostun)
11) Joe Vaz (Murdill)
12) Johan Hegg (Valli)
13) Richard Lothian (Haldor)
14) Mark Strepan (Grim)
15) Danny Keogh (King Dunchaid)
16) David James (Gang Leader)


People who worked on the film:
1) Jonathan Hely-Hutchinson (Art Direction)
2) Tom Hannam (Production Design)
3) Ulrich Stiehm (Producer)
4) Frank Kaminski (Producer)
5) Frank Kaminski (Visual Effects Supervisor)
6) Marcus Trumpp (Original Music Composer)
7) Claudio Fäh (Director)
8) Lorenzo Senatore (Director of Photography)
9) Ralph S. Dietrich (Producer)
10) Adam Recht (Editor)
11) Shane Bunce (Production Design)
12) Kelly Valentine Hendry (Casting)
13) Karin G. Dietrich (Producer)
14) Victor Jenkins (Casting)
15) Bastian Zach (Screenplay)
16) Matthias Bauer (Screenplay)
17) Moira Anne Meyer (Costume Design)
18) Stefania Velichkova (Script Supervisor)
19) Patrick O'Connor (Art Direction)
20) Abigail Metcalfe (Costume Supervisor)
21) Kim Robinson (Script Supervisor)
22) Giselher Venzke (Producer)
23) Bertha Spieker (Producer)
24) Alwyn van den Heever (First Assistant Director)
25) Ayten Morgenstern (Makeup Designer)
26) Marco Del Bianco (Producer)
27) Marco Del Bianco (Visual Effects Supervisor)
28) Daniel Hoeltschi (Producer)
29) Rolf Wappenschmitt (Producer)
30) Henry du Rand (Art Direction)
31) Ricarda Merten-Eicher (Costume Design)
32) Zoltan Sostai (3D Supervisor)
33) Kyle Dutton (Visual Effects Coordinator)
34) Andrea Pugner (VFX Editor)
35) Vicki Thomson (Casting Associate)
36) Harry Parker (Casting Associate)
37) Michelle Karavoussanos (Assistant Costume Designer)
38) David Tumahole (Second Second Assistant Director)
39) Marzio Frei (Thanks)
40) Andre Weavind (First Assistant Director)
41) Alex Moffat (Third Assistant Director)
42) Simon Green (Third Assistant Director)
43) Robyn Glaser (Second Assistant Director)
44) Tony McLeod (Third Assistant Director)
45) Megan Truter (Third Assistant Director)
46) Nicolette Louw (Second Assistant Director)
47) Thulani Mhaga (Third Assistant Director)
48) Jacques Stemmet (Location Assistant)
49) Stuart Tedder (Location Manager)
50) Denis Lillie (Thanks)
Ko'proq o'qish >