Telegram
Yuklash
  • Kino nomi: To'zon daryo
  • Joylandi: 10.10.2022
  • Sifat: SD
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Shamolli daryo hind qo'riqxonasidagi cho'lda o'yinchi Kori Lambert yosh qizning kesilgan jasadini topdi. O'tmishi fojiali bo'lgan tajribali ovchi, u o'zini sirlar va zo'ravonliklarga to'la dunyoda topadigan FQB agenti Jeyn Bannerga ushbu ishni tergov qilishda yordam berish majburiyatini oladi. Ammo ular tabiatning o'zi achchiq va qasosga chanqoq bo'lgan bu joylarning dahshatli kuchlariga qarshi tura oladimi?..

В пустыне на территории индейской резервации «Ветреная река» егерь Кори Ламберт находит изувеченное тело молодой девушки. Опытный охотник с трагическим прошлым, он берется помочь в расследовании этого дела агенту ФБР Джейн Бэннер, которая оказывается в мире, полном загадок и насилия. Но смогут ли они противостоять зловещим силам этих мест, где сама природа пропитана горечью и жаждой мщения?..

Roles of actors:
1) Jeremy Renner (Cory Lambert)
2) Elizabeth Olsen (Jane Banner)
3) Gil Birmingham (Martin Hanson)
4) Kelsey Asbille (Natalie Hanson)
5) Teo Briones (Casey Lambert)
6) Tantoo Cardinal (Alice Crowheart)
7) Matthew Del Negro (Dillon)
8) Hugh Dillon (Curtis)
9) Julia Jones (Wilma Lambert)
10) James Jordan (Pete Mickens)
11) Eric Lange (Dr. Whitehurst)
12) Martin Sensmeier (Chip Hanson)
13) Jon Bernthal (Matt Rayburn)
14) Graham Greene (Ben)
15) Apesanahkwat (Dan Crowheart)
16) Althea Sam (Annie Hanson)
17) Tokala Black Elk (Sam Littlefeather)
18) Tyler Laracca (Frank Walker)
19) Shayne J. Cullen (BIA Officer #1)
20) Dallin Tusieseina (BIA Officer #2)
21) Austin R. Grant (Carl)
22) Ian Bohen (Evan)
23) Gabe Casdorph (Contractor #1)
24) Mason D. Davis (Contractor #2)
25) Chris Romrell (Contractor #3)
26) Blake Robbins (Tim Winter)
27) Norman Lehnert (Dale)
29) Gus Sheridan (Classmate)
30) Dana Anquoe (Coroner's Assistant #2 (uncredited))
31) Duy Beck (Native American Police Officer (uncredited))
32) David Cardona (BIA Officer (uncredited))
33) Teresa Duran-Norvick (Teacher (uncredited))
34) Devin Hansen (Pedestrian (uncredited))
35) Tara Karsian (Ingrid (uncredited))


People who worked on the film:
1) Bob Weinstein (Executive Producer)
2) Harvey Weinstein (Executive Producer)
3) Robert Jones (Executive Producer)
4) Deepak Nayar (Executive Producer)
5) Sigurjón Sighvatsson (Executive Producer)
6) Neil Spisak (Production Design)
7) Vincent Maraval (Executive Producer)
8) Jim Palmer (Stunts)
9) Curtis Lindersmith (Digital Intermediate)
10) Wade Allen (Stunt Coordinator)
11) Roland N. Thai (Sound Effects Editor)
12) David Glasser (Executive Producer)
13) Peter Berg (Producer)
14) Nick Cave (Original Music Composer)
15) Warren Ellis (Original Music Composer)
16) Brahim Chioua (Executive Producer)
17) Kari Perkins (Costume Design)
18) Basil Iwanyk (Producer)
19) Tim White (Executive Producer)
20) Gary D. Roach (Editor)
21) Dean A. Zupancic (Sound Re-Recording Mixer)
22) Peter Epstein (Stunts)
23) Brian Sullivan (Camera Operator)
24) Mark Riccardi (Stunts)
25) Agnès Mentre (Executive Producer)
26) Matthew George (Producer)
27) Lauren Bass (Casting)
28) Nicolas Chartier (Executive Producer)
29) Jonathan Deckter (Executive Producer)
30) Ben Richardson (Director of Photography)
31) Wayne Marc Godfrey (Executive Producer)
32) Arnaud Lannic (Associate Producer)
33) Natalie Pascual (Costume Supervisor)
34) Nicolas Harvard (Second Unit Director of Photography)
35) Nicolas Harvard (First Assistant Director)
36) Taylor Sheridan (Director)
37) Taylor Sheridan (Writer)
38) Dennis Keiffer (Stunts)
39) Joshua Lamboy (Stunts)
40) Joshua Lamboy (Stunt Double)
41) Felicity Bowring (Makeup Department Head)
42) Felicity Bowring (Makeup Designer)
43) Cynthia A. Neibaur (Set Decoration)
44) Ian Roylance (Property Master)
45) Dottie Starling (Visual Effects Supervisor)
46) Dan O'Connell (Foley)
47) John T. Cucci (Foley)
48) Alan Robert Murray (Supervising Sound Editor)
49) Tom Ozanich (Sound Designer)
50) Tim LeBlanc (Sound Re-Recording Mixer)
51) Ray McIntyre Jr. (Visual Effects Supervisor)
52) Ray McIntyre Jr. (Visual Effects Producer)
53) Sam Demke (Sculptor)
54) Tim Pedegana (Post Production Supervisor)
55) Jordan Bass (Casting)
56) Michelle Pazer (Dialogue Editor)
57) Fred Hayes (Still Photographer)
58) Curt Schulkey (Supervising ADR Editor)
59) Curt Schulkey (Supervising Dialogue Editor)
60) Darin McCormick-Millett (Title Designer)
61) Nik Bower (Executive Producer)
62) Babak Eftekhari (Associate Producer)
63) Jason King (Sound Effects Editor)
64) Whitney Coleman (Stunts)
65) Whitney Coleman (Stunt Double)
66) Rockey Dickey Jr. (Stunts)
67) Randy Haynie (Stunts)
68) Eric Dvorsky (Aerial Director of Photography)
69) Eliza Coleman (Stunts)
70) Tim Soergel (Stunts)
71) Tim Soergel (Stunt Double)
72) Marc Mnémosyne (Sound Recordist)
73) Greg T. Moon (Makeup Artist)
74) Greg T. Moon (Key Makeup Artist)
75) Elizabeth A. Bell (Producer)
76) Wayne L. Rogers (Producer)
77) Kelly Bellini (Stunts)
78) Kelly Bellini (Stunt Double)
79) Corrin Hodgson (Gaffer)
80) Braden Aftergood (Executive Producer)
81) Judd Hillman (Best Boy Electric)
82) Matt Baker (Stunts)
83) Trevor White (Executive Producer)
84) Brent Steffensen (Stunts)
85) Jed Seus (Camera Operator)
86) J. Owen Rogers (Lighting Technician)
87) Megan Danner (Hairstylist)
88) Lauren Slatten (Art Direction)
89) Braxton McAllister (Stunts)
90) John H. Virgo (Boom Operator)
91) Kurtis Burr (First Assistant "B" Camera)
92) Shantell Guy (Key Costumer)
93) Laura Lee Langton (Art Department Coordinator)
94) Arturo Dickey (Stunts)
95) Kimo Jones (Construction Foreman)
96) Ryan Roundy (Special Effects Coordinator)
97) Michelle Fairbank (Assistant Property Master)
98) Ethan Blackham (Stunt Double)
99) Jonathan Fuhrman (Executive Producer)
100) Erica Lee (Executive Producer)
101) Christopher H. Warner (Executive Producer)
102) Christopher H. Warner (Unit Production Manager)
103) Jennifer Chapman (Production Supervisor)
104) Michael Chickey (Location Manager)
105) Kent R. Findlay (Location Manager)
106) Ramiro 'Melo' Flores (Location Scout)
107) Montana Peterson (Production Coordinator)
108) Melissa Yount (Script Supervisor)
109) Craig Sullivan (Key Grip)
110) Shane Feulner (Construction Coordinator)
111) J.J. Johnson (Dolly Grip)
112) Tim Muir (Hair Department Head)
113) John Munoa (Armorer)
114) Colin Olsen (Armorer)
115) Michael Olsen (Armorer)
116) Paul 'Sled' Reynolds (Animal Coordinator)
117) Goeun Lee (Foley Editor)
118) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
119) Kevin Derr (Stunts)
120) Kevin Derr (Stunt Double)
121) Jason Altieri (Second Assistant Director)
122) Bobbi Murphy (Hairstylist)
123) David Lazarus (Associate Producer)
124) Alexandra Jardine (Associate Producer)
125) Larry Filion (Greensman)
126) Tyler Mann (Leadman)
127) Casey William Walker (Graphic Designer)
128) Angel Fisher (Second Assistant Camera)
129) Jon Buice (ADR Recordist)
130) Orin 'Spike' Kinghorn (Pilot)
131) Jake Lawlor (Stunts)
132) Brandon Cornell (Stunts)
Ko'proq o'qish >